Servis a opravy notebookov
 
 
 
 
 
 

Najpredávanejšie produkty

 
Cisco WS-C2960X-48LPS-L,48xGigE PoE 370W, 4x SFP
Cisco WS-C2960X-48LPS-L SPECIFIKACE FUNKCE MANAGEMENTU Přepínač vrstev • L2 Typ přepínače • řízený QoS • Ano Podpora pro multicast • Ano Management prostřednictvím webového rozhraní • Ano MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity...
4 060.20 € bez DPH 3 383.53 €
 
Ubiquiti Unifi Enterprise AP AC  PRO  (450/1300Mbps)  5pack
POZOR: multipack neobsahuje napájecí zdroje
704.90 € bez DPH 587.45 €
 
Cisco SF220-48P-K9-EU 48x10/100 PoE Smart+ Switch
FUNKCE • Layer 2 switching • DHCP support • BOOTP support • VLAN support • IGMP snooping • IGMP Querier • Syslog support • DoS attack prevention • port mirroring • DiffServ support • Weighted Round Robin (WRR) queuing • Broadcast Storm Control • Multic...
818.90 € bez DPH 682.40 €
 
3LCD Epson EB-X27 2700 Ansi XGA, 10 000:1
Tento přenosný projektor se dodává s brašnou, která usnadní jeho přenášení i skladování, když ho právě nepoužíváte. Projektor EB-X27 je ideální pro zasedací místnosti, učebny a domácí kanceláře a díky technologii 3LCD přináší prezentace s ostrým obraze...
546.00 € bez DPH 454.97 €
 
Cisco SF220-48-K9-EU 48x10/100 Smart+ Switch
<div style='white-space:pre-wrap;'></div>
359.50 € bez DPH 299.56 €
 
MIKROTIK RouterBOARD Cloud Core Router 1036-8G-2S+  L6 (1,2GHz; 4GB RAM; 8xGLAN; 2x SFP+, USB) rack
CCR1036-8G-2S+ PŘEHLED CCR1036-8G-2S+ je super výkonný router s 36-ti jádrovým CPU. Dokáže zpracovat až 41,5 miliónů packetů za vteřinu, celková propustnost 28 Gbit/s - full wire speed. Zařízení přichází v 1U šasi optimalizovaném pro instalaci do racku...
986.70 € bez DPH 822.21 €
 
MIKROTIK RouterBOARD Cloud Core Router 1036-8G-2S+EM L6 (1,2GHz; 16GB RAM; 8xGLAN; 2x SFP+, USB) rack
CCR1036-8G-2S+EM PŘEHLED CCR1036-8G-2S+EM je super výkonný router s 36-ti jádrovým CPU. Dokáže zpracovat až 41,5 miliónů packetů za vteřinu, celková propustnost 28 Gbit/s - full wire speed. Zařízení přichází v 1U šasi optimalizovaném pro instalaci do r...
1 163.70 € bez DPH 969.76 €
 
Panasonic PT-VZ470AJ - LCD/1920x1200 WUXGA/4400 ANSI/10000:1/HDMI/USB/WiFi/10W repro
• První LCD přenosný projektor s WUXGA rozlišením (pouze PT-VZ575N/PT-VZ570/PT-VZ470). • DIGITAL LINK ready a WIRELESS ready (modely PT-VZ575/VW535/VX605). • Filtr s dlouhou životností max. 7,000 hodin provozu v závislosti na provozních podmínkách. • Fun
1 739.30 € bez DPH 1 449.45 €
 
24" LED BenQ GW2406Z-FHD,IPS,HDMI,DP,FF
IPS LED monitor BenQ GW2406Z s širokým pozorovací úhlem 178°/178° přináší nekompromisní kvalitu obrazu a vizuální výkon pro vaše oči. Typ obrazovky: IPS Podsvícení: LED Úhlopříčka [palce]: 23,8 Rozlišení: 1920 x 1080 Rozteč bodu [mm]: 0,2745 Poměr stra...
162.30 € bez DPH 135.28 €
 
MikroTik SFP+ modul S+31DLC10D, SM, 10km, 10Gbit
To complement MikroTik SFP+ cage equipped devices, we are now offering two 10Gbit SFP+ optical fiber transceivers that are compatible and tested with our products. S+31DLC10D is a 10Gbit SFP+ transceiver with a 1310nm Dual LC connector, S+for up to 10 ...
166.60 € bez DPH 138.84 €
 
MIKROTIK RouterBOARD Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+ L6 (1,2GHz; 16GB RAM; 8xGLAN; 2x SFP+, USB) rack
Nejvýkonnější 10 Gigabitový router MikroTik Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+ s propustností 80 Gbps (100 mil. pps) vybavený 8x 10 Gigabit SFP+ porty v rackmount 1U provedení. Pro zajištění bezvýpadnového provozu má router 2 redundantní Hot-swap napájecí z
2 782.50 € bez DPH 2 318.79 €
 
  • Naši zákazníci hovoria

    Naši zákazníci hovoria

    Naši zákazníci hovoria

 

PERIFÉRIE

 
PERIFÉRIE

HENRY - ITSK - Periférie, periférne zariadenia
Periférie, periférne zariadenia. Periféria podľa slovníka znamená určitú okrajovú časť alebo oblasť. Vo výpočtovej technike môže byť periféria vstupné alebo výstupné zariadenie. Aby sme vám to priblížili ešte viac, sú to napríklad klávesnice, myšky, tlačiarne, LCD monitory, zvukové karty, USB kľúče, sieťové, prípadne WiFi karty a podobne. Rovnako sú to aj externé disky, MP3 prehrávače a tak ďalej. Ich počet a kategórie nie sú ničím obmedzené :)

Od LCD monitorov po spotrebný materiál

V našej ponuke periférnych zariadení nájdete teda LCD monitory, tlačiarne, faxy, kopírky, skenery, projektory, externé disky, USB kľúče, klávesnice a myši. Všetko na čo si spomeniete. Ak by ste v našej ponuke periférií nenašli to, čo hľadáte, určite nám dajte o tom vedieť. Vždy je možnosť kontaktovať našich dodávateľov a opýtať sa ich na dostupnosť vami požadovaného tovaru.

To najdôležitejšie pre vašu výpočtovú techniku nájdete vždy u nás za super ceny

Neváhajte sa na nás obrátiť vždy v prípade, keď budete potrebovať niečo z periférií :) Nájdete u nás od najnovších modelov po zlacnené výpredajové položky. Ak ste si nie istí s výberom, neváhajte sa na nás obrátiť aj telefonicky, radi vám pomôžeme vybrať tie správne veci zo širokého sortimentu.

 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Vyberte si z našich tipov za vysvedčenie ;)

 
 
 
 
 
 
 
 
Prihlásenie
Anonym
 
  Nová registrácia   Nové heslo
 
 
 
Košík:
0.00 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Popredná spoločnosť


Certifikovaný partner


Sieť dodávateľov


Široký sortiment


Rýchle doručenie


Osobný odber


Sieť predajní
 
Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
Naša spoločnosť patrí medzi tie, ktoré boli hodnotené ako spoľahlivý parter verejných obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti vyjadruje vysokú spokojnosť obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti reprezentuje serióznosť a odbornosť v prístupe a jednaní k zákazníkom a realizácii služieb.
 

 

 

Technické riešenie ©2016 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K prevádzke nášho webu www.itsk.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme.