Digitus výsuvná police pro rack hl.1000mm, šedá 483x720x50, 80 Kg DN-19 TRAY-2-1000
| Výrobca |
Digitus |
|---|---|---|
| Kód | ITK234814 | |
| Part No. | DN-19 TRAY-2-1000 | |
| Dostupnosť po pobočkách |
| DPH | 23% | |
| Objednať |
Záruka koncový zákazník: 24 Roky
Záruka firma: 24 Roky
Výrobca:
Kód: ITK234814
Part No.: DN-19 TRAY-2-1000
Záruka firma: 24 Roky
Digitus
Part No.: DN-19 TRAY-2-1000
Popis produktu:
1U výsuvná police pro police o hloubce 1000 mm 44x483x720 mm, do 65 kg, šedá (RAL 7035)
Rozkládací police se snadno instalují na čtyři profilové lišty 483 mm (19 ") vašich skříní 483 mm (19"). Díky robustnímu děrovanému ocelovému plechu s vysokou nosností představují optimální povrch pro vaše síťové komponenty. Pro usnadnění prodloužení police lze nainstalovat připevněnou rukojeť. K dispozici ve standardní barvě šedé (RAL 7035) a černé (RAL 9005).
Technické údaje
K upevnění na čtyři montážní profilové lišty 483 mm (19 ")
Extrahovatelné (max. 54 cm), s lyžinami
Robustní, děrovaný ocelový plech
Dodávka s kompletní sadou potřebného upevňovacího materiálu
Držáky police max. nastavitelná hloubka: 900 mm