HPE Networking Instant On Switch 24p Gigabit 16p CL4 PoE 4p SFP 195W 1840 S5E29A

Switch, 24p Gigabit, 16p PoE+ Class 4, 4p SFP 1GbE, 195 W, 56 Gbps, L2, spravovaný, ARM Cortex-A9, 1GB DDR4

 
 
 

HPE Networking Instant On Switch 24p Gigabit 16p CL4 PoE 4p SFP 195W 1840 S5E29A

 
 
 
 
 
HPE Networking Instant On Switch 24p Gigabit 16p CL4 PoE 4p SFP 195W 1840 S5E29A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobca

 

KódITA421746
Part No.S5E29A
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom 

NRE

nie je skladom 

NR

nie je skladom 

BA

 
DPH 23%
Vaša cena s DPH
419.80 €
bez DPH 341.30 €
 
Vaša cena bez DPH  
Garancia cenyNašli ste inde na internete nižšiu cenu? Informujte nás!
Objednať
nie je skladom
 
 
Switch, 24p Gigabit, 16p PoE+ Class 4, 4p SFP 1GbE, 195 W, 56 Gbps, L2, spravovaný, ARM Cortex-A9, 1GB DDR4
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
Záruka koncový zákazník: 1 Doživotne
Záruka firma: 1 Doživotne
Výrobca:

 


Kód: ITA421746
Part No.: S5E29A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Spravovaný L2 switch HPE Networking Instant On 1840 S5E29A s 24 porty Gigabit Ethernet, 16 porty PoE+ Class 4 (195 W), 4 porty SFP 1GbE, kapacita přepínání 56 Gbps. Správa přes mobilní aplikaci nebo webové rozhraní.
 
 
 
 
 
  •  

HPE Networking Instant On Switch 24p Gigabit 16p CL4 PoE 4p SFP 195W 1840 S5E29A

 

Podrobnosti o produkte

 
 
 

Popis produktu:

HPE Networking Instant On Switch 1840 S5E29A

Spravovaný gigabitový switch HPE Networking Instant On 1840 S5E29A s 24 porty RJ-45, 16 porty PoE+ Class 4 a 4 porty SFP pro optická uplinková připojení.

Switch je určen pro malé podniky vyžadující spolehlivou síťovou infrastrukturu s podporou napájení po síti (PoE). Celkový výkon PoE dosahuje 195 W, přičemž každý z 16 portů PoE+ (porty 1–16) podporuje standard IEEE 802.3at Class 4 s výkonem až 30 W na port. Zbývajících 8 portů (porty 17–24) pracuje jako standardní gigabitové přístupové porty. Čtyři porty SFP 1GbE (porty 25–28) slouží jako optické nebo metalické uplinky pro propojení s páteřní infrastrukturou.

Správa switche je možná prostřednictvím mobilní aplikace Instant On, cloudového webového portálu nebo lokálního webového rozhraní (Web GUI). Switch podporuje přepínací kapacitu 56 Gbps a propustnost 41,66 Mpps při 64bajtových paketech. Zabezpečení zajišťuje modul TPM 2.0, ochrana proti DoS útokům a podpora VLAN.

  • 24 portů RJ-45 autosensing 10/100/1000BASE-T, z toho 16 portů s PoE+ Class 4 (IEEE 802.3at) až 30 W na port a celkovým výkonem 195 W.
  • 4 dedikované porty SFP 1GbE (porty 25–28) pro optická nebo metalická uplinková připojení na delší vzdálenosti.
  • Přepínací kapacita 56 Gbps a propustnost 41,66 Mpps zajišťují výkonné zpracování síťového provozu.
  • Správa prostřednictvím mobilní aplikace Instant On, cloudového webového portálu, lokálního Web GUI, SNMP nebo SSH/Telnet.
  • Zabezpečení pomocí TPM 2.0, automatické ochrany proti DoS útokům, Global Storm Control a podpory VLAN.
  • Podpora link aggregation (LACP) až 16 skupin se 4 členy na skupinu pro zvýšení propustnosti a redundance.
  • Funkce PoE Scheduling umožňuje nastavit časový plán napájení připojených zařízení (přístupové body, kamery, IP telefony).
  • Energeticky úsporný provoz díky standardu Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az) a automatickému vypnutí neaktivních portů.
  • Montáž do racku EIA 19" (2-post rack kit je součástí dodávky), na stůl, na zeď nebo pod stůl.

Správa a diagnostika
Switch podporuje cloudovou správu přes portál Instant On i lokální Web GUI s podporou až 5 souběžných HTTP/HTTPS relací. K dispozici jsou nástroje pro diagnostiku: Ping IPv4, Traceroute, kabelový diagnostický nástroj, vzdálený syslog a session logging. Aktualizace firmwaru lze plánovat přímo z mobilní aplikace nebo cloudového portálu.

Přepínání a síťové funkce
Switch implementuje protokoly STP (IEEE 802.1D), RSTP (IEEE 802.1w), IGMP snooping v1/v2, LLDP a LLDP-MED. Tabulka MAC adres pojme až 16 000 záznamů, podporováno je až 64 VLAN a 1 000 skupin IGMP. Maximální velikost rámce (Jumbo frame) je 9 216 bajtů.

Fyzické provedení a chlazení
Switch je vybaven 2 pevnými ventilátory (non field-replaceable) s prouděním vzduchu zleva doprava. Akustický výkon dosahuje LWAd = 3,3 Bel, hladina akustického tlaku LpAm (Bystander) = 21 dB. Procesor ARM Cortex-A9 @1,2 GHz, operační paměť 1 GB DDR4, flash 256 MB NAND.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Porty přístupové (RJ-45): 16× RJ-45 autosensing 10/100/1000BASE-T s PoE+ Class 4 IEEE 802.3at (porty 1–16), 8× RJ-45 autosensing 10/100/1000BASE-T (porty 17–24)
Porty uplink (SFP): 4× SFP 1GbE (porty 25–28)
PoE výkon: 195 W Class 4 PoE, až 30 W na port
Přepínací kapacita: 56 Gbps
Propustnost: 41,66 Mpps (při 64bajtových paketech)
Latence 100 Mb: ≤ 8,8 µs
Latence 1000 Mb: ≤ 4,7 µs
Tabulka MAC adres: 16 000 záznamů
Maximální počet VLAN: 64
IGMP skupiny: 1 000
Link aggregation (LAG): až 16 skupin, 4 členy na skupinu
Jumbo frame: až 9 216 bajtů
Procesor: ARM Cortex-A9 @1,2 GHz
Operační paměť: 1 GB DDR4
Flash: 256 MB NAND
Packet buffer: 512 KB
Napájení: interní zdroj, 100–127 VAC / 200–240 VAC, 50/60 Hz
Příkon (100% provoz): 100–127 V: 21,5 W; 200–220 V: 20,0 W
Příkon (100% provoz + 100% PoE): 100–127 V: 240,2 W; 200–220 V: 234,3 W
Ventilátory: 2 pevné (non field-replaceable), proudění vzduchu zleva doprava
Provozní teplota: 0 až +40 °C
Skladovací teplota: -40 až +70 °C
Provozní relativní vlhkost: 15 až 95 % při +40 °C (nekondenzující)
Maximální nadmořská výška: 3 000 m
Rozměry (hloubka × šířka × výška): 305 × 444 × 44 mm (12,05 × 17,48 × 1,73 in)
Hmotnost: 3,51 kg
Správa: Instant On Cloud Portal, mobilní aplikace, Web Browser, SNMP, Telnet, SSH
Bezpečnostní certifikace: EN/IEC 62368-1 (2. a 3. vyd.), UL 62368-1 (3. vyd.), CAN/CSA C22.2 No. 62368-1 (3. vyd.), EN/IEC 60825-1:2014 Class 1
Emisní certifikace: EN 55032:2015/CISPR 32 Class A, FCC CFR 47 Part 15:2018 Class A, ICES-003 Class A
SKU: S5E29A


 

Obchodníci

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Obchod si vyhradzuje právo na zmenu ceny až po potvrdenie objednávky. Obrázok má len ilustračný charakter.
 

Diskusia (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Prihlásenie
Anonym
 
  Nová registrácia   Nové heslo
 
 
 
Košík:
0.00 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Popredná spoločnosť


Certifikovaný partner


Sieť dodávateľov


Široký sortiment


Rýchle doručenie


Osobný odber


Sieť predajní
 
Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
Naša spoločnosť patrí medzi tie, ktoré boli hodnotené ako spoľahlivý parter verejných obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti vyjadruje vysokú spokojnosť obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti reprezentuje serióznosť a odbornosť v prístupe a jednaní k zákazníkom a realizácii služieb.
 

 

 

Technické riešenie ©2026 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K prevádzke nášho webu www.itsk.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme.