HPE Networking Instant On Switch 24p Gigabit CL4 PoE 4p SFP+ 240W 1940 S4A31A

Přepínač, 24× Gigabit PoE Class 4, 4× SFP+, 240 W PoE, Layer 2+, cloud management, TPM 2.0, fanless-free

 
 
 

HPE Networking Instant On Switch 24p Gigabit CL4 PoE 4p SFP+ 240W 1940 S4A31A

 
 
 
 
 
HPE Networking Instant On Switch 24p Gigabit CL4 PoE 4p SFP+ 240W 1940 S4A31A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobca

 

KódITA421751
Part No.S4A31A
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom 

NRE

nie je skladom 

NR

nie je skladom 

BA

 
DPH 23%
Vaša cena s DPH
530.14 €
bez DPH 431.01 €
 
Vaša cena bez DPH  
Garancia cenyNašli ste inde na internete nižšiu cenu? Informujte nás!
Objednať
nie je skladom
 
 
Přepínač, 24× Gigabit PoE Class 4, 4× SFP+, 240 W PoE, Layer 2+, cloud management, TPM 2.0, fanless-free
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
Záruka koncový zákazník: 1 Doživotne
Záruka firma: 1 Doživotne
Výrobca:

 


Kód: ITA421751
Part No.: S4A31A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Smart-managed přepínač Layer 2+ s 24 gigabitovými porty PoE Class 4, 4 porty SFP+ a PoE rozpočtem 240 W. Správa přes mobilní aplikaci Instant On nebo cloudový portál, TPM 2.0, ACL, IEEE 802.1X.
 
 
 
 
 
  •  

HPE Networking Instant On Switch 24p Gigabit CL4 PoE 4p SFP+ 240W 1940 S4A31A

 

Podrobnosti o produkte

 
 
 

Popis produktu:

HPE Networking Instant On Switch 24p Gigabit CL4 PoE 4p SFP+ 240W 1940 S4A31A

Smart-managed gigabitový přepínač řady HPE Networking Instant On 1940 s 24 porty PoE Class 4 a PoE rozpočtem 240 W, určený pro malé a střední podniky.

Přepínač S4A31A nabízí 24 portů RJ-45 s autosenzingem 10/100/1000BASE-T a napájením IEEE 802.3af/at (Class 4 PoE) pro připojení přístupových bodů, IP kamer a VoIP telefonů. Čtyři uplink porty SFP+ 1/10GbE (porty 25–28) zajišťují vysokorychlostní propojení páteřní sítě bez vzniku přetížení. Spínací kapacita dosahuje 128 Gbps s propustností 95 Mpps při 64bajtových paketech.

Správa přepínače je možná prostřednictvím mobilní aplikace Instant On nebo cloudového webového portálu odkudkoliv a kdykoliv, bez nutnosti dalšího hardwaru. Přepínač podporuje pokročilé funkce vrstvy 2 včetně VLAN, LACP, STP/RSTP/MSTP a QoS, a rovněž statické směrování IPv4 vrstvy 3. Zabezpečení je zajištěno modulem TPM 2.0, přístupovými seznamy ACL, autentizací IEEE 802.1X a protokoly RADIUS/TACACS+.

  • 24 portů RJ-45 autosensing 10/100/1000BASE-T s PoE IEEE 802.3af/at Class 4 a celkovým rozpočtem 240 W.
  • 4 uplink porty SFP+ 1/10GbE (porty 25–28) pro vysokorychlostní propojení páteřní sítě.
  • Spínací kapacita 128 Gbps a propustnost 95 Mpps při 64bajtových paketech.
  • Hardwarová bezpečnost pomocí čipu TPM 2.0 pro ochranu kryptografických klíčů a autentizaci vůči cloudovému portálu.
  • Podpora až 256 VLAN (ID 1–4093), 16 skupin agregace linek (LAG) s až 4 členy a IGMP snooping v1/v2/v3.
  • Statické směrování IPv4 vrstvy 3 s podporou až 32 rozhraní a 32 statických tras.
  • Vzdálená správa přes mobilní aplikaci Instant On, cloudový portál, webový prohlížeč, SNMP a konzolový port USB-C.
  • Automatická ochrana proti útokům DoS/DDoS, filtrování provozu pomocí ACL (až 2048 ACE) a segmentace sítě pomocí VLAN.
  • Úspora energie díky souladu s IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet) a automatickým vypnutím neaktivních portů.
  • Montáž do 19palcového racku EIA, na stůl, na zeď nebo pod stůl pomocí přiložených držáků.

Správa a monitorování sítě
Mobilní aplikace Instant On umožňuje krokové nastavení, sledování stavu zařízení a vzdálenou správu více lokalit (až 125 zařízení na lokalitu) bez potřeby VPN nebo cloudových klíčů. Lokální webové rozhraní (HTTP/HTTPS, až 5 souběžných relací) poskytuje přístup k pokročilým funkcím včetně průvodce VLAN, přehledu událostí a diagnostiky kabeláže. Aktualizace firmwaru lze plánovat přímo z aplikace nebo cloudového portálu.

Kvalita služeb (QoS) a prioritizace provozu
Přepínač podporuje Class of Service (CoS), plánování front WRR a SP, tvarování provozu a omezení rychlosti na portu. Automatická funkce Auto-voice VLAN rozpozná IP telefony pomocí protokolů SIP, H.323 nebo SCCP a přiřadí je do dedikované hlasové VLAN s odpovídající prioritou CoS. Podpora DSCP a IEEE 802.1p značkování zajišťuje předvídatelné zpracování prioritního provozu.

Bezpečnostní funkce
Přepínač zahrnuje DHCP snooping, IP Source Guard, ochranu před ARP útoky, detekci jednosměrného spojení (UDLD) a prevenci link flap. Funkce Port Security (MAC Lockout) omezuje počet MAC adres na portu. Lokální MAC autentizace umožňuje přístup zařízením bez podpory IEEE 802.1X, jako jsou IP telefony nebo starší zařízení.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Přístupové porty: 24× RJ-45 autosensing 10/100/1000BASE-T s PoE IEEE 802.3af/at Class 4 (porty 1–24)
Uplink porty: 4× SFP+ 1/10GbE (porty 25–28)
Konzolový port: 1× USB-C
PoE rozpočet: 240 W Class 4
Spínací kapacita: 128 Gbps
Propustnost: 95 Mpps (při 64bajtových paketech)
Latence 100 Mb: < 6,5 µs
Latence 1000 Mb: < 2,7 µs
Latence 10 000 Mb: < 0,75 µs
Paměť SDRAM: 1 GB
Flash: 512 MB
Vyrovnávací paměť paketů: 2 MB
Tabulka MAC adres: 16 000 záznamů
Maximální počet VLAN: 256 (ID 1–4093)
Statické trasy IPv4: 32
Skupiny agregace linek (LAG): 16 skupin, až 4 členy
Maximální ACE: 2 048
Jumbo rámce: až 9 216 bajtů
Procesor: ARM Cortex-A9 @ 1,25 GHz
Ventilátory: 2× pevný ventilátor (nelze vyměnit v provozu), proudění vzduchu zleva doprava
Rozměry (H × Š × V): 307 × 444 × 44 mm
Hmotnost: 3,64 kg
Napájení: 100–127 V / 200–240 V AC, 50/60 Hz
Příkon (100 % provozu): 35,1 W (100–127 V) / 34,7 W (200–220 V)
Příkon (100 % provozu + 100 % PoE): 304,7 W (100–127 V) / 299,4 W (200–220 V)
Provozní teplota: 0 až +40 °C
Skladovací teplota: -40 až +70 °C
Relativní vlhkost (provoz): 15–95 % @ +40 °C, nekondenzující
Nadmořská výška: až 3 000 m
Spolehlivost MTBF: 102 let
Správa: Instant On Cloud Portal, mobilní aplikace, webový prohlížeč, SNMP, Telnet, SSH, konzolový port USB-C
Bezpečnostní certifikace: EN/IEC 62368-1 (2. a 3. vyd.), UL 62368-1 (3. vyd.), CAN/CSA C22.2 No. 62368-1 (3. vyd.), EN/IEC 60825-1:2014 Class 1
Emisní certifikace: EN 55032:2015/CISPR 32 Class A, FCC CFR 47 Part 15:2018 Class A, ICES-003 Class A

```


 

Obchodníci

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Obchod si vyhradzuje právo na zmenu ceny až po potvrdenie objednávky. Obrázok má len ilustračný charakter.
 

Diskusia (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Prihlásenie
Anonym
 
  Nová registrácia   Nové heslo
 
 
 
Košík:
0.00 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Popredná spoločnosť


Certifikovaný partner


Sieť dodávateľov


Široký sortiment


Rýchle doručenie


Osobný odber


Sieť predajní
 
Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
Naša spoločnosť patrí medzi tie, ktoré boli hodnotené ako spoľahlivý parter verejných obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti vyjadruje vysokú spokojnosť obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti reprezentuje serióznosť a odbornosť v prístupe a jednaní k zákazníkom a realizácii služieb.
 

 

 

Technické riešenie ©2026 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K prevádzke nášho webu www.itsk.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme.