HPE Networking Instant On Switch 8p Gigabit CL4 PoE 2p SFP 124W 1840 S5E27A
přepínač, 8× GbE PoE Class 4, 124 W, 2× SFP 1GbE, Layer 2, bezventilátorový, cloud management, S5E27A
HPE Networking Instant On Switch 8p Gigabit CL4 PoE 2p SFP 124W 1840 S5E27A
| Výrobca |
|
|
|---|---|---|
| Kód | ITA421744 | |
| Part No. | S5E27A | |
| Dostupnosť po pobočkách |
|
|
| DPH | 23% | |
| Vaša cena s DPH |
286.05 €
bez DPH 232.56 €
|
|
| Vaša cena bez DPH | ||
| Garancia ceny | Našli ste inde na internete nižšiu cenu? Informujte nás! | |
|
|
||
| Objednať |
|
|
přepínač, 8× GbE PoE Class 4, 124 W, 2× SFP 1GbE, Layer 2, bezventilátorový, cloud management, S5E27A
Záruka koncový zákazník: 1 Doživotne
Záruka firma: 1 Doživotne
Výrobca:
Kód: ITA421744
Part No.: S5E27A
Záruka firma: 1 Doživotne
Výrobca:
Kód: ITA421744
Part No.: S5E27A
HPE Networking Instant On Switch 8p Gigabit CL4 PoE 2p SFP 124W 1840 – 8portový gigabitový přepínač s PoE Class 4 (124 W), 2× SFP uplink, bezventilátorový design, správa přes cloud nebo mobilní aplikaci.
HPE Networking Instant On Switch 8p Gigabit CL4 PoE 2p SFP 124W 1840 S5E27A
Obchod si vyhradzuje právo na zmenu ceny až po potvrdenie objednávky. Obrázok má len ilustračný charakter.
Zaradenie produktu
Diskusia (0)
Poslať info
- +Akcia
- +JARNÉ POMÔCKY
- +PC, NOTEBOOKY
- +MOBILY, TABLETY, HODINKY
- +PC KOMPONENTY
- +PERIFÉRIE
- +HERNÁ ZÓNA
- +ČIERNA TECHNIKA
- +MALÁ BIELA TECHNIKA
- +VEĽKÁ BIELA TECHNIKA
- +SOFTWARE, E-KNIHY
- +MICROSOFT SOFTVÉR
- +ŠPORT, ZDRAVIE
- +ZÁHRADA, HOBBY
- +NÁBYTOK
- +FOTOVOLTAIKA
Naposledy navštívené
| Kód | Názov produktu | Vaša cena |
|---|

















Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
HPE Networking Instant On Switch 8p Gigabit CL4 PoE 2p SFP 124W 1840 (S5E27A)
Gigabitový přepínač HPE Networking Instant On 1840 s 8 porty PoE Class 4, celkovým výkonem PoE 124 W a 2 porty SFP pro optické uplinky, určený pro nasazení v malých firmách.
Přepínač nabízí 8 portů RJ-45 s automatickým rozpoznáváním 10/100/1000BASE-T a podporou IEEE 802.3at Class 4 PoE na všech portech (porty 1–8), čímž umožňuje napájení přístupových bodů, IP telefonů, bezpečnostních kamer a dalších zařízení IoT. Celkový výkon PoE dosahuje 124 W, přičemž každý port poskytuje až 30 W. Dva dedikované porty SFP 1GbE (porty 9–10) zajišťují optické uplinky pro propojení na delší vzdálenosti, než umožňuje měděná kabeláž.
Správa přepínače je možná prostřednictvím cloudového portálu Instant On, mobilní aplikace nebo lokálního webového rozhraní (Web GUI). Přepínač pracuje s přepínací kapacitou 20 Gbps a propustností 14,88 Mpps. Bezventilátorový design zajišťuje tichý provoz, vhodný i pro akusticky citlivá prostředí. Zabezpečení je řešeno pomocí modulu TPM 2.0, ochrany před útoky DoS a funkce Global Storm Control.
Správa a monitorování sítě
Mobilní aplikace HPE Networking Instant On umožňuje nastavení, monitorování a správu přepínače odkudkoliv bez nutnosti dalšího hardwaru (cloudové klíče, VPN). Přehled topologie sítě zobrazuje všechna zařízení Instant On na jednom místě. Diagnostické nástroje zahrnují Ping, Traceroute a kabelový diagnostický nástroj pro detekci problémů s kabeláží.
Energetická úspornost
Přepínač je kompatibilní se standardem Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az), který snižuje spotřebu energie při nízké datové aktivitě. Funkce automatického vypnutí neaktivních portů dále šetří energii. Spotřeba při plném provozu (100% provoz bez PoE) činí 13,5 W (100–127 V) nebo 12,7 W (200–220 V); při plném provozu včetně PoE dosahuje 146,4 W (100–127 V) nebo 142,7 W (200–220 V).
Bezpečnost sítě
Přepínač podporuje dvoufaktorové ověřování (2FA) pro přístup ke cloudovému portálu, filtrování provozu na základě MAC a IP adresy, správu uživatelských účtů s kontrolou síly hesla a šifrování správy přes HTTPS a SSL.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
SKU: S5E27A
Přístupové porty: 8× RJ-45 autosensing 10/100/1000BASE-T s PoE Class 4 IEEE 802.3at (porty 1–8)
Uplink porty: 2× SFP 1GbE (porty 9–10)
PoE výkon: 124 W Class 4 (až 30 W na port)
Přepínací kapacita: 20 Gbps
Propustnost: 14,88 Mpps (při 64bajtových paketech)
Tabulka MAC adres: 16 000 záznamů
Maximální počet VLAN: 64
Podpora jumbo rámců: až 9 216 bajtů
Procesor: ARM Cortex-A9 @ 1,2 GHz
Operační paměť: 1 GB DDR4
Flash paměť: 256 MB NAND
Vyrovnávací paměť paketů: 512 KB
Ventilátory: bezventilátorový design
Zdroj napájení: interní
Napájení: 100–127 V / 200–240 V AC, 50/60 Hz
Spotřeba (idle): 9,0 W (100–127 V) / 8,6 W (200–220 V)
Provozní teplota: 0 až +40 °C
Skladovací teplota: –40 až +70 °C
Provozní vlhkost: 15 až 95 % při +40 °C (nekondenzující)
Nadmořská výška: až 3 000 m
Rozměry (hloubka × šířka × výška): 29,60 × 29,50 × 4,40 cm
Hmotnost: 2,18 kg
Správa: Instant On Cloud Portal, mobilní aplikace, Web GUI, SNMP, Telnet, SSH
Bezpečnostní certifikace: EN/IEC 62368-1 (2. a 3. vyd.), UL 62368-1 (3. vyd.), CAN/CSA C22.2 No. 62368-1 (3. vyd.), EN/IEC 60825-1:2014 Class 1
Emisní certifikace: EN 55032:2015/CISPR 32 Class A, FCC CFR 47 Part 15:2018 Class A, ICES-003 Class A
MTBF: 153 let
Obchodníci