HPE Networking Instant On Switch 8p Gigabit CL6 PoE 2p SFP 124W 1940 S4A29A

přepínač, 8p Gigabit, PoE Class 6, 124 W, 2p SFP, Layer 2+, cloud-managed, fanless, TPM 2.0

 
 
 

HPE Networking Instant On Switch 8p Gigabit CL6 PoE 2p SFP 124W 1940 S4A29A

 
 
 
 
 
HPE Networking Instant On Switch 8p Gigabit CL6 PoE 2p SFP 124W 1940 S4A29A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobca

 

KódITA421749
Part No.S4A29A
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom 

NRE

nie je skladom 

NR

nie je skladom 

BA

 
DPH 23%
Vaša cena s DPH
366.18 €
bez DPH 297.71 €
 
Vaša cena bez DPH  
Garancia cenyNašli ste inde na internete nižšiu cenu? Informujte nás!
Objednať
nie je skladom
 
 
přepínač, 8p Gigabit, PoE Class 6, 124 W, 2p SFP, Layer 2+, cloud-managed, fanless, TPM 2.0
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
Záruka koncový zákazník: 1 Doživotne
Záruka firma: 1 Doživotne
Výrobca:

 


Kód: ITA421749
Part No.: S4A29A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Smart-managed přepínač Layer 2+ s 8 porty Gigabit PoE Class 6 (124 W), 2 SFP uplinky, TPM 2.0, správa přes mobilní aplikaci nebo cloudový portál Instant On. Bez ventilátoru.
 
 
 
 
 
  •  

HPE Networking Instant On Switch 8p Gigabit CL6 PoE 2p SFP 124W 1940 S4A29A

 

Podrobnosti o produkte

 
 
 

Popis produktu:

HPE Networking Instant On Switch 8p Gigabit CL6 PoE 2p SFP 124W 1940 S4A29A

Smart-managed přepínač Layer 2+ s 8 gigabitovými porty PoE Class 6 a celkovým PoE rozpočtem 124 W, určený pro malé a střední podniky.

HPE Networking Instant On 1940 S4A29A je 8portový gigabitový přepínač s podporou PoE Class 6 (IEEE 802.3af/at/bt) na všech přístupových portech a dvěma dedikovanými SFP uplinky (1 GbE). Přepínač pracuje bez ventilátoru, je proto vhodný pro tichá kancelářská prostředí. Správa probíhá prostřednictvím mobilní aplikace Instant On nebo cloudového webového portálu bez nutnosti dalšího hardwaru.

Zařízení podporuje pokročilé funkce vrstvy 2, statické směrování IPv4 (Layer 3), ACL, VLANy, QoS a zabezpečení na úrovni portů. Hardwarová bezpečnost je zajištěna čipem TPM 2.0, který chrání kryptografické klíče a připojení ke cloudovému portálu. Přepínač je možné montovat do racku, na stůl, na zeď i pod stůl.

  • 8 portů RJ-45 autosensing 10/100/1000BASE-T s PoE Class 6 (IEEE 802.3af/at/bt) na všech portech, celkový PoE rozpočet 124 W.
  • 2 dedikované SFP uplinky (porty 9–10) pro optické nebo měděné připojení s přenosovou rychlostí 1 GbE.
  • Bezventilátorový design zajišťuje tichý provoz vhodný pro kancelářská a prodejní prostředí.
  • Hardwarové zabezpečení pomocí čipu TPM 2.0 s izolací kryptografických klíčů přímo v křemíku.
  • Správa přes mobilní aplikaci Instant On nebo cloudový webový portál – bez nutnosti VPN nebo cloudového klíče.
  • Podpora Layer 2+ funkcí: VLANy (až 256), LACP link aggregation (až 8 skupin LAG), Spanning Tree Protocol (STP/RSTP/MSTP), IGMP snooping v1/v2/v3.
  • Statické směrování IPv4 Layer 3 s podporou až 32 směrovacích rozhraní a 32 statických tras.
  • Zabezpečení sítě pomocí IEEE 802.1X, ACL (až 2048 ACE), DHCP snooping, ARP attack prevention a automatická ochrana DoS/DDoS.
  • Podpora QoS s prioritizací provozu VoIP a videa dle DSCP a IEEE 802.1p, automatická detekce IP telefonů a přiřazení do hlasové VLAN.
  • Přepínací kapacita 20 Gbps, propustnost 14,88 Mpps, podpora rámců Jumbo až 9 216 bajtů.

Správa a monitorování sítě
Přepínač podporuje cloudovou správu přes portál Instant On i lokální webové rozhraní (Web GUI) s podporou až 5 souběžných HTTP/HTTPS relací. K dispozici jsou protokoly SNMPv1/v2c/v3, vzdálené monitorování RMON, SSH, Telnet, SCP a TFTP přenos souborů. Funkce lokátorové LED usnadňuje identifikaci konkrétního zařízení v racku.

Energetická účinnost a chlazení
Přepínač splňuje standard IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet) a automaticky odpojuje napájení neaktivních portů. Funkce PoE scheduling umožňuje konfigurovat časové plány napájení připojených zařízení (např. kamer nebo přístupových bodů) podle pracovní doby. Cloudový přehled spotřeby energie je dostupný přímo z aplikace.

Montážní možnosti
Přepínač lze montovat do standardního 19palcového telco racku (součástí je 2postový montážní kit), na stůl, na zeď (s porty směřujícími nahoru nebo dolů) i pod stůl (s horní plochou orientovanou nahoru nebo dolů).

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

SKU: S4A29A
Přístupové porty: 8× RJ-45 autosensing 10/100/1000BASE-T s PoE Class 6 (IEEE 802.3af/at/bt), porty 1–8
Uplink porty: 2× SFP 1 GbE, porty 9–10
Konzolový port: 1× USB-C
PoE rozpočet: 124 W (Class 6 PoE)
Přepínací kapacita: 20 Gbps
Propustnost: 14,88 Mpps (při 64 bajtech)
Paměť SDRAM: 1 GB
Flash: 512 MB
Paketový buffer: 0,5 MB
Tabulka MAC adres: 16 000 záznamů
Maximální počet VLAN: 256 (ID 1–4093)
Statické trasy IPv4: 32
Link aggregation skupiny (LAG): 8 skupin, až 4 porty každá
Maximální ACE: 2 048
Procesor: ARM Cortex-A9 @ 1,2 GHz
Latence (1000 Mb): < 5,8 µs
Chlazení: bezventilátorový design
Napájení: interní zdroj, 100–127 V / 200–240 V AC, 50/60 Hz
Spotřeba (provoz): 13,8 W (100–127 V) / 13,1 W (200–220 V)
Spotřeba (provoz + 100 % PoE): 149,0 W (100–127 V) / 146,3 W (200–220 V)
Spotřeba (klidový stav): 10,2 W (100–127 V) / 10,0 W (200–220 V)
Provozní teplota: 0 až +40 °C
Skladovací teplota: -40 až +70 °C
Provozní vlhkost: 15–95 % @ +40 °C, nekondenzující
Nadmořská výška: až 3 000 m
Rozměry (H × Š × V): 296 × 295 × 44 mm
Hmotnost: 2,18 kg
Správa: Instant On Cloud Portal, mobilní aplikace, webový prohlížeč, SNMP, Telnet, SSH, konzolový port (USB-C)
Bezpečnostní certifikace: EN/IEC 62368-1 (2. a 3. vyd.), UL 62368-1 3. vyd., CAN/CSA C22.2 No. 62368-1 3. vyd., EN/IEC 60825-1:2014 Class 1
Emisní certifikace: EN 55032:2015/CISPR 32 Class A, FCC CFR 47 Part 15:2018 Class A, ICES-003 Class A

```


 

Obchodníci

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Obchod si vyhradzuje právo na zmenu ceny až po potvrdenie objednávky. Obrázok má len ilustračný charakter.
 

Diskusia (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Prihlásenie
Anonym
 
  Nová registrácia   Nové heslo
 
 
 
Košík:
0.00 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Popredná spoločnosť


Certifikovaný partner


Sieť dodávateľov


Široký sortiment


Rýchle doručenie


Osobný odber


Sieť predajní
 
Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
Naša spoločnosť patrí medzi tie, ktoré boli hodnotené ako spoľahlivý parter verejných obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti vyjadruje vysokú spokojnosť obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti reprezentuje serióznosť a odbornosť v prístupe a jednaní k zákazníkom a realizácii služieb.
 

 

 

Technické riešenie ©2026 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K prevádzke nášho webu www.itsk.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme.