Lanberg 19" PEVNÁ POLICE 1U/483X220MM MAX. NOSNOST DO 25 KG ČERNÁ AK-1014-B
| Výrobca |
LANBERG |
|---|---|---|
| Kód | ITA367234 | |
| Part No. | AK-1014-B | |
| Dostupnosť po pobočkách |
| DPH | 23% | |
| Objednať |
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
Kód: ITA367234
Part No.: AK-1014-B
Záruka firma: 24 Mesiacov
LANBERG
Univerzální 1U police vhodná pro 19' nástěnné a stojící skříně s hloubkou 350/450/600/800/1000 mm.
Typ
Police
Výška ICT
1 U
Rozměr
19"
Maximální statické zatížení
25 kg
Materiál
Ocel
Barva
Černá
RAL barva
RAL9004
Hloubka
220 mm
Šířka
4
Zaradenie produktu
Popis produktu:
Typ
Police
Výška ICT
1 U
Rozměr
19"
Maximální statické zatížení
25 kg
Materiál
Ocel
Barva
Černá
RAL barva
RAL9004
Hloubka
220 mm
Šířka
482,6 mm
Výška
44,45 mm