Lenovo ThinkBook 16 G7 Ryzen 3 7335U/16GB/512GB SSD/16" WUXGA/3yOnsite/Win11 Pro/šedá 21MW0033CK
Výrobca
LENOVO
KódITA247992
Part No.21MW0033CK
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 33x
Záruka koncový zákazník: 36 Mesiacov
Záruka firma: 36 Mesiacov
Výrobca:
LENOVO
Kód: ITA247992
Part No.: 21MW0033CK
VÝKON Procesor : AMD Ryzen™ 3 7335U (4C / 8T, 3,0 / 4,3 GHz, 2 MB L2 / 8 MB L3) Grafika : Integrovaná grafika AMD Radeon™ 660M Čipová sada : Platforma AMD SoC Paměť : 1x 16GB SO-DIMM DDR5-4800 Paměťové sloty : Dva sloty DDR5 SO-DIMM s podporou dvou k
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW - Provedění závěsu 180 stupňů - AMD Ryzen 3 - 7335U / až 4.3 GHz - Win 11 Pro - Radeon 660M - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16" IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E, Bluetooth - dvoutónová arktická šedá - kbd: česk
Provedění závěsu 180 stupňů - AMD Ryzen 3 - 7335U / až 4.3 GHz - Win 11 Pro - Radeon 660M - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16" IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E, Bluetooth - dvoutónová arktická šedá - kbd: česká/slovenská - s 3 roky Lenovo Onsi