MEANWELL - HLG-240H-54A, Venkovní napájecí zdroj 54V 240W
| Výrobca |
OEM |
|---|---|---|
| Kód | ITA158504 | |
| Part No. | HLG-240H-54A | |
| Dostupnosť po pobočkách |
| DPH | 23% | |
| Objednať |
Záruka koncový zákazník: 36 Mesiacov
Záruka firma: 36 Mesiacov
Výrobca:
Kód: ITA158504
Part No.: HLG-240H-54A
Záruka firma: 36 Mesiacov
OEM
Part No.: HLG-240H-54A
Mean Well HLG-240H-54A napájecí zdroj vhodný pro LED osvětlení a pouliční osvětlení * výstupní napětí a konstantní proud lze nastavovat pomocí vestavěného potenciometru * aktivní funkce PFC * SELV, F * pasivní chlazení Výkon: 240,3W Výstupní napětí: 54...