MEANWELL - LRS-100-24 - Průmyslový napájecí zdroj 24V 100W
Výrobca
OEM
KódITA170580
Part No.LRS-100-24
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 8x
Záruka koncový zákazník: 36 Mesiacov
Záruka firma: 36 Mesiacov
Výrobca:
OEM
Kód: ITA170580
Part No.: LRS-100-24
Průmyslový značkový modulový spínaný napájecí zdroj Mean Well s výstupním napětím 24V, výstupním výkonem 100W. Technické parametry: Typ zdroje spínaný Druh napájecího zdroje modulový Výkon 108W Výstupní napětí 24V DC, 21.6...28.8V DC Vnější rozměry 129...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Průmyslový značkový modulový spínaný napájecí zdroj Mean Well s výstupním napětím 24V, výstupním výkonem 100W. Technické parametry: Typ zdroje spínaný Druh napájecího zdroje modulový Výkon 108W Výstupní napětí 24V DC, 21.6...28.8V DC Vnější rozměry 129 x 97 x 30mm Výstupní proud 4.5A Hmotnost 340g Počet výstupů 1 Montáž k vestavbě Pracovní teplota -30...70°C Napájecí napětí 85...264V AC, 120...373V DC Elektrické připojení svorkovnice Ochrana proti přetížení, nárůst napětí, proti zkratu Účinnost 90% Řada LRS-100 Druh krytu 238A Vlastnosti zdrojů/měničů: příkon bez zatížení <0,3 W jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení Další informace Hmotnost brutto: 0.33 kg