MEANWELL - RSD-100B-12 - Měnič DC/DC uzavřený 100W z 16-31V na 12V
Výrobca
OEM
KódITA170563
Part No.RSD-100B-12
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 13x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
OEM
Kód: ITA170563
Part No.: RSD-100B-12
Průmyslový měnič napětí DC/DC uzavřený 12V 100W MeanWell. Technické parametry: Druh měniče: DC/DC Výkon : 100.8W Vstupní napětí : 16.8...31.2V Výstupní napětí : 12V DC Výstupní proud : 8.4A Druh krytu : 999A Vnější rozměry : 161x68x36mm Hmotnost : 0.6k...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Průmyslový měnič napětí DC/DC uzavřený 12V 100W MeanWell. Technické parametry: Druh měniče: DC/DC Výkon : 100.8W Vstupní napětí : 16.8...31.2V Výstupní napětí : 12V DC Výstupní proud : 8.4A Druh krytu : 999A Vnější rozměry : 161x68x36mm Hmotnost : 0.6kg Účinnost : 89% Pracovní teplota : -40...70°C Ochrana : nárůst napětí, před opačnou polaritou, proti přetížení, proti zkratu Izolační napětí : 4kV DC Montáž : k vestavbě Řada : RSD-100 Počet výstupů : 1 Určení : železniční aplikace Hmotnost brutto: 573.6 g Záruka (měsíců): 36 Označení výrobce: RSD-100B-12