Samsung QM50B - LED TV 50" 4K UHD 3840 x 2160 LH50QMBEBGCXEN
Výrobca
Samsung
KódITA097808
Part No.LH50QMBEBGCXEN
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 20x
Záruka koncový zákazník: 36 Mesiacov
Záruka firma: 36 Mesiacov
Výrobca:
Samsung
Kód: ITA097808
Part No.: LH50QMBEBGCXEN
*UHD 4K display *Dynamic Crystal Color s Quantum Processor 4K *24/7 *IP5x Typ obrazovky: VA Podsvícení: LED Úhlopříčka [palce]: 50" Rozlišení: 3840 x 2160 Rozteč bodu [mm]: 0.285 Poměr stran: 16:9 Povrch displeje: non-glare Jas [cd/m2]: 500 Kontrast: 4...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
*UHD 4K display *Dynamic Crystal Color s Quantum Processor 4K *24/7 *IP5x Typ obrazovky: VA Podsvícení: LED Úhlopříčka [palce]: 50" Rozlišení: 3840 x 2160 Rozteč bodu [mm]: 0.285 Poměr stran: 16:9 Povrch displeje: non-glare Jas [cd/m2]: 500 Kontrast: 4000:1 (IPS - 1200:1) Reproduktory: 10 W 2ch Konektory: Input Video: DP 1.2 (1), HDMI 2.0 (3) HDCP: HDCP2.2 USB: USB 2.0 x 2 Output Audio: Stereo mini Jack External Control: RS232C(in/out), RJ45 BT/WiFi Napájení: AC 100 - 240 V, 50/60 Hz Spotřeba [W]: 91 Stand By režim [W]: 0.5 Montáž na zeď: 200 X 200 Orientace: Landscape / Portrait Barva: černá Rozměry (ŠxVxH mm): 1121.4 x 643.9 x 46.3 Hmotnost [kg]: 13,4 Záruka: 36 měs. https://displaysolutions.samsung.com/digital-signage/detail/1965/QM50B