Thermalright Peerless Assassin 120 Mini Black CPU chladič univ. socket PEERLESSASSASSIN120MINIBK
Výrobca
NOCTUA
KódITA346473
Part No.PEERLESSASSASSIN120MINIBK
Dostupnosť po pobočkách
1k dispozícii do 48 hodin
NRE
1k dispozícii do 48 hodin
NR
BA
DPH 23%
Hodnotenie produktu
Hodnotené 2x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
NOCTUA
Kód: ITA346473
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Výkonný chladič CPU v dvojvežovom prevedení. Šesť 6 mm tepelných trubíc. 1x ventilátor PWM vo formáte 120 mm. Vysoká kompatibilita s AMD a Intel. Jednoduchá inštalácia. Vhodný aj do malých skriniek a na základné dosky mini-ITX.
Má celkovú výšku len 135 mm, a preto sa hodí aj do menších skriniek a základných dosiek mini-ITX. Vďaka konštrukcii s jedným ventilátorom máte dostatok priestoru pre takty RAM. Vďaka konštrukcii dual tower je plocha rebier chladiča veľmi veľká. To umožňuje odovzdávať mimoriadne veľké množstvo tepla prúdiacemu vzduchu.
Rozmery: 125 x 135 x 110 (Š x V x H)
Materiál: Meď (tepelné trubice, základná doska), hliník (rebrá, krycia doska)
Hmotnosť: 820 g
Farba: čierna
Tepelné trubice: 7x O 6 mm
Ventilátor:
1x 120 mm PWM (max. 1 500 ot./min.)