Výkonná alternatíva stolového počítača
 
 
 
 
 
 
 
 

ďalšie podkategórie Diskové polia

 
 
 
 
 

Najpredávanejšie produkty

 
Synology™ DiskStation RS815+   4x HDD  NAS VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V®rack 1U
Technicke udaje Hardware Procesor Intel Atom C2538 Quad Core 2,4 GHz Modul hardwaroveho .ifrovani Ano (AES-NI) Plovouci desetinna .arka Ano Velikost pam.ti RAM Pam.. DDR3 2 GB (roz.i.itelna a. na 6 GB) Interni pevny disk/Disk SSD 3,5h nebo 2,5h SATA (II
986.60 € bez DPH 822.20 €
 
Synology™ DiskStation RS816  4x HDD  NAS VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V®rack 1U
Kompaktní, svižný a efektivní, zamerený na klícové prvky pro firmy 1U 4šachtový rackmount NAS je hluboký pouze 30,5 cm, díky cemuž jej lze využít v serverových skríních se dvema porty i v rackových skríních na zdi, což je ideální pro firmy, které potrebuj
583.00 € bez DPH 485.81 €
 
Synology™ DiskStation DS416jj  4x HDD NAS
iskStation DS416j Výkonný 4šachtový NAS za prijatelnou cenu. Ideální pro domácnosti a osobní uživatele pro sdílení dat a práci s multimédii. Díky vysoké výkonnosti a mnoha prídavným aplikacím je model DS416j cenove príznivý a nabízí domácnostem i osobní
329.10 € bez DPH 274.29 €
 
ZyXEL 2xSATA 1xGb LAN RAID 1/0 NAS326
2-bay Single Core Personal Cloud Storage, Dual Core CPU 1.3GHz, 512MB DDR3 memory, 2 SATA II 2.5"/3.5"HDD, RAID 1/0, JBOD, 2x USB 3.0 + 1x USB2.0, 1Gbps LAN, DLNA, FTP, BitTorrent Client, ownCloud/Dropbox/Memopal, HDD not included, smart fan
112.30 € bez DPH 93.56 €
 
Synology™ DiskStation RS815RP+   4x HDD  NAS VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V®rack 1U
Technicke udaje Hardware Procesor Intel Atom C2538 Quad Core 2,4 GHz Modul hardwaroveho .ifrovani Ano (AES-NI) Plovouci desetinna .arka Ano Velikost pam.ti RAM Pam.. DDR3 2 GB (roz.i.itelna a. na 6 GB) Interni pevny disk/Disk SSD 3,5h nebo 2,5h SATA (II
1 391.30 € bez DPH 1 159.39 €
 
QNAP 8GB memory 1600 MHz (RAM-8GDR3-SO-1600)
Model: RAM-8GDR3-SO-1600 Popis: QNAP 8GB DDR3-1600 204 Pin SO-DIMM RAM modul EAN: 4712511125344 UPC: 885022006120 Applied Model: TS-470, TS-670, TS-870, TS-470 Pro, TS-670 Pro, TS-870 Pro, TVS-471, TVS-671, TVS-871
152.50 € bez DPH 127.11 €
 
  • Naši zákazníci hovoria

    Naši zákazníci hovoria

    Naši zákazníci hovoria

 

Podrobné vyhľadávanie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zoradiť:

 
 Filter skladu
 Filter skladu
 skladom
 všetko
 

skladom: 

 
 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
25747411
 
 
 

Hľadať:

 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Počet položiek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

ks za

50

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
NAS 3.5" WD My Cloud Personal Storage 2TB LAN

Konečně vlastní cloudové úložiště – uložte vše na jednom místě a získejte přístup k obsahu odkudkoli pomocí počítačů PC, Mac®, chytrého telefonu nebo tabletu. Chraňte své soubory pomocí automatického zálohování pro všechny počítače PC a Mac. A díky pří...

 

119.67bez DPH

 

143.60s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
HP SAS Min-Min 1x-2M Cable Assembly Kit

Technické detaily Rozměry (š x h x v): 29.21 x 36.83 x 7.95 cm Velikost: 11.5 x 14.5 x 3.13 " Hmotnost: 450 g

 

65.64bez DPH

 

78.77s DPH
k dispozícii do 48 hodin
 
       
 
 
 
 
 
HP Cisco MDS9000 4Gb FC SFP Shrt Wave XCVR

Hmotnost a rozměry Rozměry (š x h x v): 23.5 x 1.5 x 31.75 cm Hmotnost: 450 g Technické detaily Velikost: 9.25 x 12.5 x 2 " Hmotnost: 1 lb

 

645.70bez DPH

 

774.84s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HP SAS Min-Min 1 x 4M Cable Assy Kit

Technické detaily Rozměry (š x h x v): 47.5 x 39.12 x 39.12 cm Velikost: 18.7 x 15.4 x 15.4 " Hmotnost: 7.98 kg

 

109.04bez DPH

 

130.85s DPH
k dispozícii do 48 hodin
 
       
 
 
 
 
 
HP 1.83m 10A C13 EU Power Cord

Hmotnost: 450 g

 

30.80bez DPH

 

36.96s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HP 4Gb Short Wave B-series FC SFP 1 Pack

Připojení sítě Rychlost přenosu dat: 4240 Mbit/s Protokol datového spoje: 4Gb Fibre Channel Možnosti propojení Technologie propojení: kabelový Rozhraní: SFP (mini-GBIC) Hmotnost a rozměry Hmotnost: 20 g Rozměry (š x h x v): 73.7 x 111 x 157 mm Technick...

 

119.94bez DPH

 

143.93s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HP 8Gb LW B-series 10km FC SFP+ 1 Pack

HP 8Gb LW B-série 10km FC SFP + 1 Balení

 

1 024.36bez DPH

 

1 229.23s DPH
k dispozícii do 48 hodin
 
       
 
 
 
 
 
HP 8Gb Short Wave FC SFP+ 1 Pack

HP 8Gb Short Wave FC SFP + 1 balení

 

170.60bez DPH

 

204.72s DPH
k dispozícii do 48 hodin
 
       
 
 
 
 
 
HP MDS 9000 8Gb FC SFP+ Short Range XCVR

HP MDS 9000 8Gb FC SFP+ krátký rozsah XCVR

 

423.49bez DPH

 

508.19s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HP MDS 9000 8Gb FC SFP+ lONG Range XCVR

HP MDS 9000 8Gb FC SFP+ velký rozsah XCVR

 

2 747.21bez DPH

 

3 296.65s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HP StorageWorks 81Q PCI-e FC HBA

HP 81Q 8Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter

 

625.76bez DPH

 

750.91s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HP 2m Single-Mode LC/LC FC Cable

HP 2m Single-Mode LC/LC FC kabel

 

65.02bez DPH

 

78.02s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HP 5m Single-Mode LC/LC FC Cable

HP 5m Single-Mode LC/LC FC kabel

 

71.05bez DPH

 

85.26s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HP 1m B-series Active Copper SFP+ Cable

HP 1m B-řady Active Copper SFP + kabel

 

236.71bez DPH

 

284.05s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HP 3m B-series Active Copper SFP+ Cable

HP 3m B-řady Active Copper SFP + kabel

 

265.14bez DPH

 

318.17s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HP 5m B-series Active Copper SFP+ Cable

HP 5m B-řady Active Copper SFP + kabel

 

298.64bez DPH

 

358.37s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HP 10GbE SW B-series SFP+ Transceiver

HP 10GbE SW B-série + SFP vysílač-přijímač

 

1 669.11bez DPH

 

2 002.93s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HP 10GbE LW B-series SFP+ Transceiver

HP 10GbE LW B-série + SFP vysílač-přijímač

 

3 604.01bez DPH

 

4 324.81s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HP 8/12c BladeSystem 12-pt Upgr LTU

Službu je nutné registrovat do 180 dní od koupi zařízení.

 

4 505.31bez DPH

 

5 406.37s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HP 8/8 and 8/24 SAN Switch 8-pt Upgr LTU

License To Use 8-port Upgrade for HP 8/8 and 8/24 SAN Switch

 

2 358.60bez DPH

 

2 830.32s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Počet položiek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

ks za

50

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
zobraziť ďalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     

     V 

     Výpredaj 

     

     T 

     Tip 

     

     L 

     Leták 

     

     D 

     Digipro 

     

     G 

     Gold 

     

     A 

     ASUS Špeci ponuka 

     
     
     

     T 

     Tipy na Valentína 

    Tipy na Valentína
  • NR - Nitra,
    NZ - Nové Zámky,
    BB - Ban. Bystrica,
    KN - Komárno,
    BA - Bratislava,
    NRE - Nitra externý
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 

Diskové polia

 
Diskové polia

Diskové polia a NAS sú sieťové úložiská, ktoré sú pripojené k počítačovej sieti (LAN). NAS pochádza z anglického Network Attached Storage, v preklade dátové úložisko na sieti. Úložiskom môže byť server alebo dedikované zariadenie, ktoré obsahuje jeden alebo viac pevných diskov. Hlavnou výhodou je rýchlejší prístup k dátam, jednoduchosť konfigurácie a šírenie dát v sieti, netreba nastavovanie zdieľanie diskov a prístupové práva, ako je tomu napríklad u klasického PC. Diskové polia a NAS väčšinou nemajú klávesnicu ani displej, komunikácia a nastavenie prebieha najmä cez sieť, často za použitia prehliadača, teda cez webové rozhranie.


Základné delenie dátových úložísk a NAS je na s pevným diskom a bez pevného disku, ktoré sa ďalej delia podľa počtu diskov. Disky sú väčšinou zapojené do tzv. RAID polí a ich komunikácia s dátovým úložiskom prebieha najmä cez SATA rozhranie.


Diskové polia a NAS si nájdu využitie ako v domácnostiach, tak malých či veľkých firmách. Najmodernejšie zariadenia disponujú USB porty, upload súborov cez technológiu Bluetooth, funkciou tlačového servera alebo podporou bezpečnostné kamery.


 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Vyhraj parádnu Hernú myšku Lenovo
Vyhraj parádnu Hernú myšku Lenovo
 
 
 
 
 
 
 
 
Prihlásenie
Anonym
 
  Nová registrácia   Nové heslo
 
 
 
Košík:
0.00 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Popredná spoločnosť


Certifikovaný partner


Sieť dodávateľov


Široký sortiment


Rýchle doručenie


Osobný odber


Sieť predajní
 
Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
Naša spoločnosť patrí medzi tie, ktoré boli hodnotené ako spoľahlivý parter verejných obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti vyjadruje vysokú spokojnosť obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti reprezentuje serióznosť a odbornosť v prístupe a jednaní k zákazníkom a realizácií služieb.
 

 

 

Technické riešenie © 2016 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K prevádzke nášho webu www.itsk.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme.