Bitfenix vodní chladič na CPU 360 mm Black / tenký - 32mm / ARGB / 4-pin / AMD i Intel BFW-AIO-360-BB27A-RP
Vodní chladič, pro CPU, pro Intel i AMD, 3× 120mm ARGB ventilátor, socket 115x, 1200, 1700, AM4, AM5, černý
Výrobca
BITFENIX
KódITA196640
Part No.BFW-AIO-360-BB27A-RP
Dostupnosť po pobočkách
1k dispozícii do 48 hodin
NRE
1k dispozícii do 48 hodin
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 41x
Záruka koncový zákazník: 84 Mesiacov
Záruka firma: 84 Mesiacov
Výrobca:
BITFENIX
Kód: ITA196640
Part No.: BFW-AIO-360-BB27A-RP
BitFenix Cube 360; Vodní chladič určený pro chlazení široké škály procesorů. Vyznačuje se vysokou kvalitou, výkonem a spolehlivostí. Disponuje třemi 120 mm velkými ventilátory s ARGB podsvícením . Odolné...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
BitFenix Cube 360
Vodní chladič určený pro chlazení široké škály procesorů. Vyznačuje se vysokou kvalitou, výkonem a spolehlivostí. Disponuje třemi 120 mm velkými ventilátory s ARGB podsvícením. Odolné opletené hadice jsou dlouhé 450 mm a díky dostatečně širokému průměru zaručují plynulý průtok chladicí kapaliny.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Určení chladiče: pro CPU
Typ chladiče: vodní
Podporované sockety:
Intel LGA 1150, 1151, 1155, 1200, 1700
AMD AM4, AM5
Velikost ventilátoru: 3× 120 mm
Rychlost ventilátoru: až 2000 ot./min.
Hlučnost: max. 36 dBA
Délka hadice: 450 mm
Rozměry: 397 × 120 × 32 mm