Výrobca
DELL
KódITA392962
Part No.RG17D
Dostupnosť po pobočkách
1k dispozícii do 48 hodin
NRE
1k dispozícii do 48 hodin
NR
BA
DPH 23%
Hodnotenie produktu
Hodnotené 3x
Záruka koncový zákazník: 36 Mesiacov
Záruka firma: 36 Mesiacov
Výrobca:
DELL
Kód: ITA392962
Part No.: RG17D
Technické parametre Procesor AMD Ryzen™ 5 PRO 230 Processor (22 MB cache, 6 cores, 12 threads, up to 4.9 GHz, 16 TOPS NPU) Pamäť 16 GB: LPDDR5, 7500 MT/s, dual-channel (onboard) - integrovaná Pevný disk 512 GB, SSD Displej 13.3", Non-Touch, FHD+, IPS, ...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Technické parametre
Procesor AMD Ryzen™ 5 PRO 230 Processor (22 MB cache, 6 cores, 12 threads, up to 4.9 GHz, 16 TOPS NPU)
Pamäť 16 GB: LPDDR5, 7500 MT/s, dual-channel (onboard) - integrovaná
Pevný disk 512 GB, SSD
Displej 13.3", Non-Touch, FHD+, IPS, Anti-Glare, 300 nits, 45% NTSC, FHD IR Cam, 4G capable
Grafická karta -
PalmRest Fingerprint Reader, Smart Card Reader with NFC, Control Vault 3+
Cam/Mic FHD HDR + IR Camera, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Microphone
Optical Drive -
Pripojenie Wi-Fi 7 MT7925, 2x2, 802.11be, Bluetooth 5.4 wireless card
WWAN
nemá v konfiguracii WWAN anténu, upgrade preto nie je možný. ( jedine ako CTO)
Klávesnica Czech/Slovak (MUI) backlit Copilot key keyboard
Myš -
Operačný systém Windows 11 Pro
Anti Virus No anti-virus software
Farba Aluminum
Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service
Konektivita
<
1.
Right view
  • Optional external nano SIM card tray (available on configurations with 4G)
  • Global Headset Jack
  • USB 3.2 Gen 1 Type-A with PowerShare
  • Wedge-shaped lock slot
Left view
  • HDMI 2.1
  • USB 3.2 Gen 1 Type-A
Rozmery a hmotnosť
Rozmery
  • Starting height: 0.78 in. (19.78 mm)
  • Depth: 8.46 in. (215.00 mm)
  • Width: 11.81 in. (300.00 mm)