Digitus 19"pevná police pro 100cm rack., 483x745x30,černá,nosn.50kg DN-19 TRAY1-1000-ECB
Výrobca
Digitus
KódITK234824
Part No.DN-19 TRAY1-1000-ECB
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 20x
Záruka koncový zákazník: 24 Roky
Záruka firma: 24 Roky
Výrobca:
Digitus
Kód: ITK234824
Part No.: DN-19 TRAY1-1000-ECB
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
1U pevná police pro stojany od hloubky 1000 mm 44x486x770 mm, do 50 kg, černá (RAL 9005)
1U pevná police pro police od hloubky 1000 mm, 44x486x770 mm, do 50 kg, černá (RAL 9005)
Technické údaje
Na místa zadních a předních montážních úhlů se hodí čtyři upevňovací body
Opravená instalace
Děrovaný plech
Nosnost: do 50 kg
Vyžaduje 1U
Kompletní s upevňovacím materiálem
Barva: černá, RAL 9005
Nosnost: 50 kg
Způsob montáže: Pevná montáž
Jednotky: 1
Palcový rozměr (IEC 60297): 482,6 mm (19 ")
Vhodná hloubka skříně: ? 1000 mm