Digitus 19" výsuvná police šedá, nosnost 35kg, 465x525x30mm DN-19 TRAY-2-800
Výrobca
Digitus
KódITK234819
Part No.DN-19 TRAY-2-800
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 14x
Digitus
Kód: ITK234819
Part No.: DN-19 TRAY-2-800
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
1U výsuvná police pro police o hloubce 800 mm 40x484x568 mm, do 25 kg, šedá (RAL 7035)
Rozkládací police se snadno instalují na čtyři profilové lišty 483 mm (19 ") vašich skříní 483 mm (19"). Díky robustnímu děrovanému ocelovému plechu s vysokou nosností představují optimální povrch pro vaše síťové komponenty. Pro usnadnění prodloužení police lze nainstalovat připevněnou rukojeť. K dispozici ve standardní barvě šedé (RAL 7035) a černé (RAL 9005).
Technické údaje
K upevnění na čtyři montážní profilové lišty 483 mm (19 ")