Digitus 19" výsuvná police, větraná, šedá, 35kg, 465x345x30mm DN-19 TRAY-2-600
Výrobca
Digitus
KódITK234818
Part No.DN-19 TRAY-2-600
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 18x
Digitus
Kód: ITK234818
Part No.: DN-19 TRAY-2-600
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
1U výsuvná police pro police o hloubce 600 mm 40x485x368 mm, do 25 kg, šedá (RAL 7035)
Rozkládací police se snadno instalují na čtyři profilové lišty 483 mm (19 ") vašich skříní 483 mm (19"). Díky robustnímu děrovanému ocelovému plechu s vysokou nosností představují optimální povrch pro vaše síťové komponenty. Pro usnadnění prodloužení police lze nainstalovat připevněnou rukojeť. K dispozici ve standardní barvě šedé (RAL 7035) a černé (RAL 9005).
Technické údaje
K upevnění na čtyři montážní profilové lišty 483 mm (19 ")