Digitus 6U 10" nástěnná skříň, béžová RAL 7035, skleněné dveře DN-10-05U-1
Výrobca
Digitus
KódITK383831
Part No.DN-10-05U-1
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 45x
Záruka koncový zákazník: 2 Roky
Záruka firma: 2 Roky
Výrobca:
Digitus
Kód: ITK383831
Part No.: DN-10-05U-1
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
254 mm (10 ") 6U nástěnná skříňka 330x312x300 mm, barva šedá (RAL 7035)
Velmi kompaktní skříň
Snadná montáž do kancelářské budovy
Poskytuje elegantní správu kabelů
254 mm (10 ”) nástěnné skříňky jsou vyrobeny z robustní konstrukce z ocelového plechu. Otvory pro vstup kabelů na horní a spodní straně poskytují nejlepší možnosti pro správu kabelů v kompaktní oblasti. Díky své celkové kompaktní konstrukci je tato skříň ideální pro současné IT a telekomunikační aplikace, zejména v úzkých oblastech nebo soukromých domácnostech.
Technické údaje
Třída bezpečnosti IP20
Uzamykatelné dveře z bezpečnostního skla
Úhel otevření dveří 200 °
1-bodový blokovací mechanismus na předních dveřích
Profilové lišty 254 mm (10 ") namontované na přední straně uvnitř skříně, pozinkované
Profilové kolejnice 254 mm (10 ") jsou nastavitelné do hloubky
Max. hloubka instalace: cca. 260 mm
1,1 - 1,5 silný ocelový plech s vysokou nosností, práškově lakovaný
Kabelový vstup se štětcem nahoře a plastovým krytem na základně
Větrací štěrbiny pro aktivní a pasivní větrání a odsávání
Hloubka montáže zařízení min.-max .: 200-250 mm
Barva: šedá
Stupeň ochrany (IP): IP20
Demontovatelný: ano
Hloubka: 300
Výška: 330
Materiál: Ocel
Model: S permanentním rámem
Modulární rozestup: 254 mm (10 palců)