DIGITUS Network Set - 254 mm (10") - 9U, 312 x 300 mm (W xD) DN-10-SET-2
Výrobca
Digitus
KódITK865581
Part No.DN-10-SET-2
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%