Digitus pevná police, rack hl. 1000mm,černá 483x720x50, 100 kg DN-19 TRAY-1-1000-SW
Výrobca
Digitus
KódITK234812
Part No.DN-19 TRAY-1-1000-SW
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 25x
Záruka koncový zákazník: 24 Roky
Záruka firma: 24 Roky
Výrobca:
Digitus
Kód: ITK234812
Part No.: DN-19 TRAY-1-1000-SW
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
1U pevná police pro stojany od hloubky 1000 mm 44x483x737 mm, do 100 kg, černá (RAL 9005)
Ideální pro skladování součástí, které nejsou vhodné pro 483 mm (19 ”)
Tenký design, který zabírá prostor o výškové jednotce
Snadná a rychlá montáž nebo demontáž
Police pro pevnou montáž lze snadno nainstalovat na dvě přední profilové lišty 483 mm (19 “) vaší skříňky na síť nebo server 483 mm (19“). Díky jejich stabilnímu děrovanému ocelovému plechu s vysokou nosností představují optimální povrch pro komponenty, které nejsou vhodné pro 483 mm (19 ”).