Výrobca
Digitus
KódITK865580
Part No.DN-10-SET-1
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 35x
Záruka koncový zákazník: 2 Roky
Záruka firma: 2 Roky
Výrobca:
Digitus
Kód: ITK865580
Part No.: DN-10-SET-1
DIGITUS Síťový set 10 palců, včetně skříně 5U, PDU, police, 8 portového přepínače, patch panelu CAT 6 Kompletní sada pro vytvoření kompaktní sítě 254 mm (10 ") včetně skříňky, police, rozvodky, spínače, propojovacího panelu Včetně nástěnné skříně, 6
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Kompletní sada pro vytvoření kompaktní sítě 254 mm (10 ") včetně skříňky, police, rozvodky, spínače, propojovacího panelu
Včetně nástěnné skříně, 6HE, 330 x 312 x 300 mm (DN-10 05U-1)