Digitus výsuvná police pro rack hl.1000mm, šedá 483x720x50, 80 Kg DN-19 TRAY-2-1000
Výrobca
Digitus
KódITK234814
Part No.DN-19 TRAY-2-1000
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 22x
Záruka koncový zákazník: 24 Roky
Záruka firma: 24 Roky
Výrobca:
Digitus
Kód: ITK234814
Part No.: DN-19 TRAY-2-1000
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
1U výsuvná police pro police o hloubce 1000 mm 44x483x720 mm, do 65 kg, šedá (RAL 7035)
Rozkládací police se snadno instalují na čtyři profilové lišty 483 mm (19 ") vašich skříní 483 mm (19"). Díky robustnímu děrovanému ocelovému plechu s vysokou nosností představují optimální povrch pro vaše síťové komponenty. Pro usnadnění prodloužení police lze nainstalovat připevněnou rukojeť. K dispozici ve standardní barvě šedé (RAL 7035) a černé (RAL 9005).
Technické údaje
K upevnění na čtyři montážní profilové lišty 483 mm (19 ")
Extrahovatelné (max. 54 cm), s lyžinami
Robustní, děrovaný ocelový plech
Dodávka s kompletní sadou potřebného upevňovacího materiálu
Držáky police max. nastavitelná hloubka: 900 mm