FSP Chladič CPU NP5-B, 120mm HDB Fan PWM POO0000012
Výrobca
KódITA311364
Part No.POO0000012
Dostupnosť po pobočkách
1k dispozícii do 48 hodin
NRE
1k dispozícii do 48 hodin
NR
BA
DPH 23%
Hodnotenie produktu
Hodnotené 11x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
Kód: ITA311364
Part No.: POO0000012
FSP NP5 BLACK chladič CPU * antigravitační tepelná trubice * 120mm ventilátor Materiál chladiče: slitina hliníku Tepelná trubice: 6mm x 4 ks Rychlost ventilátoru: 800-1600 RPM (PWM) ± 10% Typ ložiska: HDB Jmenovitý proud: 0,3A Jmenovité napětí: 12V DC ...