HPE Networking Instant On Switch 48p Gigabit CL4 PoE 4p SFP+ 370W 1940 S4A34A

Přepínač, 48× Gigabit PoE Class 4, 4× SFP+ 10GbE, 370 W PoE, Layer 2+, cloud management, TPM 2.0, 176 Gbps

 
 
 

HPE Networking Instant On Switch 48p Gigabit CL4 PoE 4p SFP+ 370W 1940 S4A34A

 
 
 
 
 
HPE Networking Instant On Switch 48p Gigabit CL4 PoE 4p SFP+ 370W 1940 S4A34A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobca

 

KódITA421754
Part No.S4A34A
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom 

NRE

nie je skladom 

NR

nie je skladom 

BA

 
DPH 23%
Vaša cena s DPH
898.23 €
bez DPH 730.27 €
 
Vaša cena bez DPH  
Garancia cenyNašli ste inde na internete nižšiu cenu? Informujte nás!
Objednať
nie je skladom
 
 
Přepínač, 48× Gigabit PoE Class 4, 4× SFP+ 10GbE, 370 W PoE, Layer 2+, cloud management, TPM 2.0, 176 Gbps
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
Záruka koncový zákazník: 1 Doživotne
Záruka firma: 1 Doživotne
Výrobca:

 


Kód: ITA421754
Part No.: S4A34A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Smart-managed přepínač Layer 2+ s 48 gigabitovými porty PoE Class 4, 4× SFP+ uplink 1/10GbE, PoE budget 370 W, správa přes cloud nebo mobilní aplikaci Instant On, TPM 2.0.
 
 
 
 
 
  •  

HPE Networking Instant On Switch 48p Gigabit CL4 PoE 4p SFP+ 370W 1940 S4A34A

 

Podrobnosti o produkte

 
 
 

Popis produktu:

HPE Networking Instant On Switch 48p Gigabit CL4 PoE 4p SFP+ 370W 1940 S4A34A

Smart-managed přepínač Layer 2+ s 48 gigabitovými porty PoE Class 4 a PoE budgetem 370 W, určený pro nasazení v malých a středních podnicích.

HPE Networking Instant On 1940 S4A34A nabízí 48 portů RJ-45 10/100/1000BASE-T s PoE IEEE 802.3af/at Class 4 a 4 uplink porty SFP+ 1/10GbE pro vysokorychlostní propojení se sítí. Přepínač disponuje přepínací kapacitou 176 Gbps a propustností 131 Mpps při 64bajtových paketech, což zajišťuje dostatečný výkon pro provoz VoIP, videokonferencí a IoT zařízení.

Správa probíhá prostřednictvím cloudového portálu Instant On nebo mobilní aplikace bez nutnosti dalšího hardwaru. Zabezpečení je zajištěno modulem TPM 2.0, autentizací IEEE 802.1X, seznamy řízení přístupu (ACL) a funkcemi ochrany proti DoS útokům. Přepínač podporuje až 256 VLAN, statické směrování IPv4 a agregaci linek LACP.

  • 48 portů RJ-45 autosensing 10/100/1000BASE-T s PoE IEEE 802.3af/at Class 4 (porty 1–48) a PoE budget 370 W.
  • 4 uplink porty SFP+ 1/10GbE (porty 49–52) pro vysokorychlostní propojení páteřní sítě.
  • Přepínací kapacita 176 Gbps a propustnost 131 Mpps při 64bajtových paketech.
  • Hardwarové zabezpečení pomocí čipu TPM 2.0 s kryptografickými klíči uloženými v zabezpečeném křemíku.
  • Cloudová správa přes portál Instant On a mobilní aplikaci – bez nutnosti dalšího hardwaru nebo VPN.
  • Podpora až 256 VLAN (ID 1–4093), statického směrování IPv4 (až 32 tras) a agregace linek LACP až 16 skupin LAG.
  • Automatická ochrana proti DoS/DDoS útokům, DHCP snooping, IP Source Guard a prevence ARP útoků.
  • Podpora QoS s prioritizací provozu na základě DSCP a IEEE 802.1p, automatické přiřazení hlasové VLAN pro VoIP zařízení.
  • Úspora energie díky souladu s IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet) a automatickým vypnutím neaktivních portů.
  • Montáž do 19palcového racku EIA, na stůl, na zeď nebo pod stůl – montážní sada je součástí dodávky.

Správa a monitorování sítě
Přepínač lze spravovat prostřednictvím cloudového webového portálu Instant On, mobilní aplikace, lokálního webového rozhraní (HTTP/HTTPS, až 5 souběžných relací), SNMP v1/v2c/v3 nebo příkazového řádku přes Telnet a SSH. Konzolový port USB-C umožňuje přímou správu. Funkce RMON zajišťuje pokročilé monitorování statistik, historii, alarmy a události.

Bezpečnostní funkce
Přepínač podporuje autentizaci IEEE 802.1X a MAC-Auth na úrovni portů, RADIUS a TACACS+ pro centralizovanou správu přístupu, dynamické přiřazování VLAN, ochranu portů (MAC Lockout), filtrování provozu pomocí ACL (až 2048 ACE) a funkci UDLD pro detekci jednosměrných spojů. Zabezpečení webového rozhraní zajišťuje SSL/HTTPS šifrování.

Plánování a QoS
Funkce globálního plánování umožňuje nastavit až 3 časové plány pro ACL, vypnutí portů nebo dodávku PoE napájení. Přepínač podporuje plánování front WRR (Weighted Round Robin) nebo SP (Strict Priority), tvarování provozu a omezení rychlosti na úrovni portů.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

SKU: S4A34A
Přístupové porty: 48× RJ-45 autosensing 10/100/1000BASE-T s PoE IEEE 802.3af/at Class 4 (porty 1–48)
Uplink porty: 4× SFP+ 1/10GbE (porty 49–52)
Konzolový port: 1× USB-C
PoE budget: 370 W Class 4
Přepínací kapacita: 176 Gbps
Propustnost: 131 Mpps (při 64bajtových paketech)
Latence 100 Mb: < 6,5 µs
Latence 1000 Mb: < 2,7 µs
Latence 10000 Mb: < 0,75 µs
Velikost tabulky MAC adres: 16 000 záznamů
Maximální počet VLAN: 256 (ID 1–4093)
Statické IPv4 trasy: 32
Maximální ACE: 2048
Skupiny LAG: až 16 (až 8 portů každá)
Vyrovnávací paměť paketů: 4 MB
Procesor: ARM Cortex-A9 @ 1,25 GHz
Operační paměť (SDRAM): 1 GB
Flash: 512 MB
Jumbo rámce: až 9216 bytů
Ventilátory: 3× pevný ventilátor (nelze vyměnit v provozu), proudění vzduchu zleva doprava
Rozměry (H × Š × V): 36,70 × 44,40 × 4,40 cm
Hmotnost: 4,85 kg
Napájení: 100–127 V AC / 200–240 V AC, 50/60 Hz
Příkon (100 % provoz): 55,6 W (100–127 V) / 54,4 W (200–220 V)
Příkon (100 % provoz + 100 % PoE): 466,1 W (100–127 V) / 452,6 W (200–220 V)
Provozní teplota: 0 až +40 °C
Skladovací teplota: -40 až +70 °C
Provozní vlhkost: 15–95 % při 40 °C (bez kondenzace)
Maximální nadmořská výška: 3 km
Správa: Instant On Cloud Portal, mobilní aplikace, webový prohlížeč, SNMP, Telnet, SSH, konzolový port USB-C
Bezpečnostní certifikace: EN/IEC 62368-1 (2. a 3. vyd.), UL 62368-1 (3. vyd.), CAN/CSA C22.2 No. 62368-1 (3. vyd.), EN/IEC 60825-1:2014 Class 1
Emisní certifikace: EN 55032:2015/CISPR 32 Class A, FCC CFR 47 Part 15:2018 Class A, ICES-003 Class A

```


 

Obchodníci

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Obchod si vyhradzuje právo na zmenu ceny až po potvrdenie objednávky. Obrázok má len ilustračný charakter.
 

Diskusia (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Prihlásenie
Anonym
 
  Nová registrácia   Nové heslo
 
 
 
Košík:
0.00 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Popredná spoločnosť


Certifikovaný partner


Sieť dodávateľov


Široký sortiment


Rýchle doručenie


Osobný odber


Sieť predajní
 
Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
Naša spoločnosť patrí medzi tie, ktoré boli hodnotené ako spoľahlivý parter verejných obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti vyjadruje vysokú spokojnosť obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti reprezentuje serióznosť a odbornosť v prístupe a jednaní k zákazníkom a realizácii služieb.
 

 

 

Technické riešenie ©2026 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K prevádzke nášho webu www.itsk.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme.