HPE Networking Instant On Switch 8p SR10 4p CL6 PoE 2p SFP+ 120W 1940 S4A36A

Přepínač, 8p SR10 Multi-Gigabit, 4p PoE Class 6, 2p SFP+, 120 W PoE, Layer 2+, cloud management, 200 Gbps

 
 
 

HPE Networking Instant On Switch 8p SR10 4p CL6 PoE 2p SFP+ 120W 1940 S4A36A

 
 
 
 
 
HPE Networking Instant On Switch 8p SR10 4p CL6 PoE 2p SFP+ 120W 1940 S4A36A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobca

 

KódITA421756
Part No.S4A36A
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom 

NRE

nie je skladom 

NR

nie je skladom 

BA

 
DPH 23%
Vaša cena s DPH
697.18 €
bez DPH 566.81 €
 
Vaša cena bez DPH  
Garancia cenyNašli ste inde na internete nižšiu cenu? Informujte nás!
Objednať
nie je skladom
 
 
Přepínač, 8p SR10 Multi-Gigabit, 4p PoE Class 6, 2p SFP+, 120 W PoE, Layer 2+, cloud management, 200 Gbps
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
Záruka koncový zákazník: 1 Doživotne
Záruka firma: 1 Doživotne
Výrobca:

 


Kód: ITA421756
Part No.: S4A36A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Smart-managed přepínač Layer 2+ s 8 porty Smart Rate Multi-Gigabit (až 10G), 4 porty PoE Class 6 (120 W celkem), 2 porty SFP+ 1/10GbE a správou přes cloudový portál nebo mobilní aplikaci.
 
 
 
 
 
  •  

HPE Networking Instant On Switch 8p SR10 4p CL6 PoE 2p SFP+ 120W 1940 S4A36A

 

Podrobnosti o produkte

 
 
 

Popis produktu:

HPE Networking Instant On Switch 8p SR10 4p CL6 PoE 2p SFP+ 120W 1940 (S4A36A)

Smart-managed přepínač série Instant On 1940 s porty Smart Rate Multi-Gigabit až 10G, PoE Class 6 a cloudovou správou pro malé a střední podniky.

Model S4A36A nabízí 8 portů RJ-45 s autosenzingem 100M/1G/2,5G/5G/10GBASE-T – z toho 4 porty (1–4) s napájením PoE Class 6 dle IEEE 802.3af/at/bt s celkovým výkonem 120 W – a 2 porty SFP+ 1/10GbE pro uplink. Přepínač disponuje přepínací kapacitou 200 Gbps a propustností 148,8 Mpps při 64bajtových paketech, takže pokryje i náročné aplikace VoIP, videokonferencí a IoT zařízení třídy 6.

Správa je zajištěna prostřednictvím cloudového portálu Instant On nebo mobilní aplikace bez nutnosti dalšího hardwaru. Přepínač podporuje pokročilé funkce vrstvy 2+ včetně VLAN, LACP, Spanning Tree (STP/RSTP/MSTP), QoS a statického směrování IPv4 na vrstvě 3. Bezpečnost sítě je posílena modulem TPM 2.0, autentizací IEEE 802.1X, ACL a ochranou proti DoS útokům.

  • Osm portů RJ-45 s autosenzingem 100M/1G/2,5G/5G/10GBASE-T (IEEE 802.3an) pro Multi-Gigabit konektivitu přístupové vrstvy.
  • Čtyři porty PoE Class 6 (IEEE 802.3bt) s celkovým výkonem 120 W pro napájení přístupových bodů, IP kamer a dalších zařízení.
  • Dva uplink porty SFP+ s podporou 1/10GbE pro vysokorychlostní připojení k páteřní síti.
  • Přepínací kapacita 200 Gbps a propustnost 148,8 Mpps zajišťují plně neblokující provoz.
  • Cloudová správa přes portál Instant On a mobilní aplikaci umožňuje vzdálené monitorování a konfiguraci až 125 zařízení na lokalitu.
  • Hardwarové zabezpečení pomocí TPM 2.0 chrání kryptografické klíče přímo v křemíku a zabraňuje neoprávněnému přístupu.
  • Podpora Layer 3 statického směrování IPv4 s až 32 směrovacími rozhraními a 32 statickými trasami.
  • Funkce Always-On PoE, Fast PoE a IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet) snižují spotřebu energie.
  • Kompaktní provedení 1U s jedním pevným ventilátorem a průtokem vzduchu zleva doprava, montovatelné do 19" racku, na stůl, stěnu nebo pod stůl.

Správa a monitorování sítě
Přepínač lze spravovat prostřednictvím cloudového portálu Instant On, mobilní aplikace, lokálního webového rozhraní (HTTP/HTTPS, až 5 souběžných relací), SNMP v1/v2c/v3 a příkazové řádky (Telnet, SSH). Konzolový port USB-C umožňuje přímou správu. Funkce lokátoru LED usnadňuje fyzickou identifikaci zařízení v racku.

Bezpečnost a segmentace sítě
Přepínač podporuje až 256 VLAN (ID 1–4093), ACL s až 2 048 záznamy (ACE), autentizaci IEEE 802.1X, RADIUS, TACACS+, MAC lockout a ochranu proti ARP útokům, DHCP snooping, IP Source Guard a automatickou ochranu před DoS/DDoS útoky. Funkce chráněných portů (port isolation) zamezuje nežádoucí komunikaci mezi zařízeními ve stejném segmentu.

Kvalita služeb (QoS) a pokročilé funkce L2
Přepínač umožňuje prioritizaci provozu VoIP a videa na základě DSCP nebo IEEE 802.1p, automatické přiřazení hlasové VLAN (Auto-voice VLAN), tvarování provozu a omezení rychlosti. Podporuje link agregaci LACP s až 8 skupinami LAG (4 členy každá), IGMP snooping v1/v2/v3, LLDP/LLDP-MED a jumbo rámce až 9 216 bajtů.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

SKU: S4A36A
Přístupové porty: 4× RJ-45 100M/1G/2,5G/5G/10GBASE-T s PoE Class 6 (porty 1–4), 4× RJ-45 100M/1G/2,5G/5G/10GBASE-T bez PoE (porty 5–8)
Uplink porty: 2× SFP+ 1/10GbE (porty 9–10)
Konzolový port: 1× USB-C
PoE výkon: 120 W Class 6 (pouze porty 1–4)
Přepínací kapacita: 200 Gbps
Propustnost: 148,8 Mpps (při 64bajtových paketech)
Procesor: ARM Cortex-A9 @ 1,25 GHz
Operační paměť (SDRAM): 1 GB
Flash: 512 MB
Vyrovnávací paměť paketů: 2 MB
Tabulka MAC adres: 16 000 záznamů
Maximální počet VLAN: 256 (ID 1–4093)
Statické trasy IPv4: 32
Skupiny LACP (LAG): 8 (až 4 členy každá)
Maximální ACE: 2 048
Jumbo rámce: až 9 216 bajtů
Latence (1 000 Mb, LIFO): < 2,1 µs
Latence (10 000 Mb, LIFO): < 0,86 µs
MTBF: 64 let
Ventilátory: 1× pevný (nelze vyměnit v provozu), průtok vzduchu zleva doprava
Napájení: 100–127 / 200–240 VAC, 50/60 Hz
Příkon (provoz, 100 % provozu): 33,0 W (100–127 V) / 31,5 W (200–220 V)
Příkon (provoz + 100 % PoE): 166,0 W (100–127 V) / 162,7 W (200–220 V)
Příkon (klidový): 16,6 W (100–127 V) / 15,6 W (200–220 V)
Provozní teplota: 0 až +40 °C
Skladovací teplota: -40 až +70 °C
Provozní vlhkost: 15–95 % při +40 °C (nekondenzující)
Maximální nadmořská výška: 3 000 m
Akustický tlak (LpAm): 22 dB
Akustický výkon (LWAd): 3,6 Bel
Rozměry (H × Š × V): 295,0 × 294,0 × 44,0 mm (29,60 × 29,50 × 4,40 cm)
Hmotnost: 2,47 kg
Správa: Instant On Cloud Portal, mobilní aplikace, webový prohlížeč, SNMP, Telnet, SSH, konzolový port USB-C
Montáž: 19" rack (2post), stolní, nástěnná, pod stůl
Bezpečnostní certifikace: EN/IEC 62368-1 (2. a 3. vyd.), UL 62368-1 (3. vyd.), CAN/CSA C22.2 No. 62368-1 (3. vyd.), EN/IEC 60825-1:2014 Class 1
Emisní certifikace: EN 55032:2015/CISPR 32 Class A, FCC CFR 47 Part 15:2018 Class A, ICES-003 Class A

```


 

Obchodníci

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Obchod si vyhradzuje právo na zmenu ceny až po potvrdenie objednávky. Obrázok má len ilustračný charakter.
 

Diskusia (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Prihlásenie
Anonym
 
  Nová registrácia   Nové heslo
 
 
 
Košík:
0.00 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Popredná spoločnosť


Certifikovaný partner


Sieť dodávateľov


Široký sortiment


Rýchle doručenie


Osobný odber


Sieť predajní
 
Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
Naša spoločnosť patrí medzi tie, ktoré boli hodnotené ako spoľahlivý parter verejných obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti vyjadruje vysokú spokojnosť obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti reprezentuje serióznosť a odbornosť v prístupe a jednaní k zákazníkom a realizácii služieb.
 

 

 

Technické riešenie ©2026 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K prevádzke nášho webu www.itsk.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme.