KEOR S10000VA/9000W 8 310131
KEOR S10000VA/9000W 8 310131
KEOR S10000VA/9000W 8 310131
Výrobca
Legrand
KódITA330706
Part No.310131
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 8x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 0 Mesiacov
Výrobca:
Legrand
Kód: ITA330706
Part No.: 310131
KEOR S10000VA/9000W 8 310131
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
- Uvedený čas zálohovania v minútach je odhadovaný a môže sa líšiť v závislosti od vlastností záťaže, prevádzkových podmienok a prostredia - Menovitý výkon : 10000 VA - Aktívny výkon : 9000 W - Čas zálohovania : 10 min - Hmotnosť : 114 kg
Input voltage 195-280 V
Primary frequency 45-65 Hz
Number of phases primary 1
Output voltage 220-240 V
Secondary frequency 50-60 Hz
Output effective power 9000 W
Output apparent power 10000 VA
Number of phases secondary 1
SNMP Yes
Voltage type AC
Height 716 mm
Width 275 mm
Depth 776 mm
Weight 114 kg
Bridging time full load 8 min
Suitable for network-management Yes
USV- technology Online
Construction type Free standing model
Max. voltage distortion output (linear load) 1.5 %
Output power factor 0.9
Overall efficiency 91 %
Efficiency in eco-mode 97 %