LANBERG 19" PEVNÁ POLICE 1U/465X315MM MAX. NOSNOST DO 120 KG ČERNÁ AK-1002-B
| Výrobca |
LANBERG |
|---|---|---|
| Kód | ITA317705 | |
| Part No. | AK-1002-B | |
| Dostupnosť po pobočkách |
| DPH | 23% | |
| Objednať |
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
Kód: ITA317705
Part No.: AK-1002-B
Záruka firma: 24 Mesiacov
LANBERG
LANBERG 19" PEVNÁ POLICE 1U/465X315MM MAX. NOSNOST DO 120 KG ČERNÁ
1U police, která se hodí pouze do 19" stojanové skříně Lanberg s hloubkou 600 mm.Typ skříně: Montáž na stěnu
Velikost: 19"
Výška ICT: 4
Typ sestavy: Samočinná montáž
Pracovní
Popis produktu:
Pevná police 1U, vhodná pouze pro 19" volně stojící skříně Lanberg s hloubkou 600 mm.
Vlastnosti:
- Rozměry police: 465 x 315 mm,