LANBERG 19" PEVNÁ POLICE 1U/483X500MM MAX. NOSNOST DO 25 KG ČERNÁ AK-1005-B
|---|---|---|
| Kód | ITA317706 | |
| Part No. | AK-1005-B | |
| Dostupnosť po pobočkách |
| DPH | 23% | |
Výrobca:
Kód: ITA317706
Part No.: AK-1005-B
Záruka firma: 24 Mesiacov
LANBERG
LANBERG 19" PEVNÁ POLICE 1U/483X500MM MAX. NOSNOST DO 25 KG ČERNÁ
1U police, která se hodí pouze do 19" stojanové skříně Lanberg s hloubkou 800 mm.Typ skříně: Montáž na stěnu
Velikost: 19"
Výška ICT: 4
Typ sestavy: Samočinná montáž
Pracovní h
Popis produktu:
1U police, která se hodí pouze do 19" stojanové skříně Lanberg s hloubkou 800 mm.
Funkce:
Typ: Police
Velikost: 19"
Výška ICT: 1 U
Maximální statické zatížení: 25 kg
Materiál: Kov
Barva: Černá
Hloubka: 500 mm
Šířka: 482.6 mm
Výška: 45 mm