LANBERG 19" POSUVNÁ POLICE 1U/463X550MM MAX. NOSNOST DO 60 KG ČERNÁ AK-1007-B
Výrobca
LANBERG
KódITA317707
Part No.AK-1007-B
Dostupnosť po pobočkách
1k dispozícii do 48 hodin
NRE
1k dispozícii do 48 hodin
NR
BA
DPH 23%
Hodnotenie produktu
Hodnotené 8x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
LANBERG
Kód: ITA317707
Part No.: AK-1007-B
LANBERG 19" POSUVNÁ POLICE 1U/463X550MM MAX. NOSNOST DO 60 KG ČERNÁ Výsuvná 1U police, která je vhodná pouze pro 19" stojanové skříně Lanberg (FF01 a FF02) s hloubkou 800 mm. Typ skříně: Montáž na stěnu Velikost: 19" Výška ICT: 4 Typ sestavy:
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
LANBERG 19" POSUVNÁ POLICE 1U/463X550MM MAX. NOSNOST DO 60 KG ČERNÁ
Výsuvná 1U police, která je vhodná pouze pro 19" stojanové skříně Lanberg (FF01 a FF02) s hloubkou 800 mm.
Funkce:
Typ: Police
Velikost: 19"
Výška ICT: 1 U
Maximální statické zatížení: 60 kg
Materiál: Kov
Barva: Černá
Hloubka: 550 mm
Šířka: 465 mm
Výška: 48 mm