LANBERG OTEVŘENÝ RACK 12U 19" 600X600-1100 NASTAVITELNÝ ČERNÝ OR01-6112-B
Výrobca
LANBERG
KódITA362968
Part No.OR01-6112-B
Dostupnosť po pobočkách
1k dispozícii do 48 hodin
NRE
1k dispozícii do 48 hodin
NR
BA
DPH 23%
Hodnotenie produktu
Hodnotené 6x
Záruka koncový zákazník: 36 Mesiacov
Záruka firma: 36 Mesiacov
Výrobca:
LANBERG
Kód: ITA362968
Part No.: OR01-6112-B
LANBERG OTEVŘENÝ RACK 12U 19" 600X600-1100 NASTAVITELNÝ ČERNÝ Představujeme řadu nastavitelných serverových stojanů Open Rack, která je určena jak pro profesionální aplikace v oblasti informačních a komunikačních technologií, tak i pro menší kanceláře
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
LANBERG OTEVŘENÝ RACK 12U 19" 600X600-1100 NASTAVITELNÝ ČERNÝ
Představujeme řadu nastavitelných serverových stojanů Open Rack, která je určena jak pro profesionální aplikace v oblasti informačních a komunikačních technologií, tak i pro menší kanceláře a hobby uživatele. Díky univerzálně výhodným průměrným rozměrům 600x600 mm a dostupnosti verzí 9U, 12U a 15U jsou tyto stojany ideální pro domácí použití i pro malou nebo střední firmu. Tato řada se vyznačuje funkcí nastavení hloubky, která umožňuje instalaci nejrůznějších hardwarových konfigurací.
Snadná a pohodlná vlastní montáž
Nastavitelná montážní hloubka
Díky nastavitelné montážní hloubce od 576,40 mm do 1 033,60 mm jsou tyto skříně velmi univerzální a umožňují instalaci nejrůznějších zařízení. Rozložení rozvaděče je velmi jednoduché a vyžaduje pouze dotažení šroubů ve zvolené optimální poloze.
Odolný a promyšlený design
Přeprava v praktickém balení Flat Pack
Nosnost až 600 kg
Typ skříně - Otevřený stojan
Velikost - 19"
Výška ICT - 12 U
Typ sestavy - Samočinná montáž
Rozsah montážní hloubky - 576.4 - 1033.6 mm
Maximální statické zatížení - 600 kg
Počet svislých kolejnic - 4
Barva - Černá
Barva RAL - RAL9004
Tloušťka montážních lišt - 2 mm
Tloušťka rámu - 2 mm
Tloušťka plechu - 2 mm
Hloubka - 657 mm
Šířka - 600 mm
Výška - 711 mm
Výška bez koleček - 641 mm