LANBERG PATCH PANEL 24 PORTŮ 1U 19" CAT.6A FTP STÍNĚNÝ ŠEDÝ PPSA-1024-S
Výrobca
LANBERG
KódITA317791
Part No.PPSA-1024-S
Dostupnosť po pobočkách
1k dispozícii do 48 hodin
NRE
1k dispozícii do 48 hodin
NR
BA
DPH 23%
Hodnotenie produktu
Hodnotené 19x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
LANBERG
Kód: ITA317791
Part No.: PPSA-1024-S
LANBERG PATCH PANEL 24 PORTŮ 1U 19" CAT.6A FTP STÍNĚNÝ ŠEDÝ Patch panel ICT je určen pro použití v hlavních a mezilehlých distribučních bodech vysokorychlostních sítí ICT. Jedná se o pasivní prvek strukturované kabeláže, který se používá k ukončení a
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
LANBERG PATCH PANEL 24 PORTŮ 1U 19" CAT.6A FTP STÍNĚNÝ ŠEDÝ
Patch panel ICT je určen pro použití v hlavních a mezilehlých distribučních bodech vysokorychlostních sítí ICT. Jedná se o pasivní prvek strukturované kabeláže, který se používá k ukončení a uspořádání kroucených párů kabelů v 19" rozvaděčích. Patch panel je vybaven 24 stíněnými porty RJ-45 kategorie 6a. Použití konektorů IDC/LSA zajišťuje snadnou a rychlou instalaci. Vyztužená police s držáky zajišťuje snadnou organizaci kabelů a stabilitu při montáži.
Počet portů
24
Velikost
19"
Výška ICT
1 U
Kategorie ICT
Cat. 6A
Stínění
Ano
Vybaveno konektory
Ano
Typ montáže
IDC/LSA
Materiál
ABS, Kov
Standardní
T568A, T568B
Identifikace portů ve formě číslovaných políček
Barva RAL
RAL7035
Barva
Šedá
Délka
102 mm
Šířka
445 mm
Výška
44.45 mm