LANBERG RACKOVÁ SKŘÍŇ 10" NÁSTĚNNÁ 4U/280X310 PRO VLASTNÍ MONTÁŽ S KOVOVÝMI DVEŘMI ŠEDÁ (PLOCHÉ BALENÍ) WF10-2304-00S
Výrobca
LANBERG
KódITA317804
Part No.WF10-2304-00S
Dostupnosť po pobočkách
1k dispozícii do 48 hodin
NRE
1k dispozícii do 48 hodin
NR
BA
DPH 23%
Hodnotenie produktu
Hodnotené 11x
Záruka koncový zákazník: 36 Mesiacov
Záruka firma: 36 Mesiacov
Výrobca:
LANBERG
Kód: ITA317804
Part No.: WF10-2304-00S
LANBERG RACKOVÁ SKŘÍŇ 10" NÁSTĚNNÁ 4U/280X310 PRO VLASTNÍ MONTÁŽ S KOVOVÝMI DVEŘMI ŠEDÁ (PLOCHÉ BALENÍ) Řada serverových stojanů Lanberg WF10 je moderní a odolné řešení stojanů, které se dokonale hodí pro použití v podnikových i domácích IT sítích. Js
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
LANBERG RACKOVÁ SKŘÍŇ 10" NÁSTĚNNÁ 4U/280X310 PRO VLASTNÍ MONTÁŽ S KOVOVÝMI DVEŘMI ŠEDÁ  (PLOCHÉ BALENÍ)
Typ skříně: Montáž na stěnu
Velikost: 10"
Výška ICT: 4 U
Typ sestavy: Samočinná montáž
Pracovní hloubka: 238 mm
Typy předních dveří: Kov
Typ dveří: Jednolist
Maximální statické zatížení: 20 kg
Výše slotu pro fanoušky: 1
Počet svislých kolejnic: 2
Termostat: Ne
LCD panel: Ne
Barva: Šedá
Barva RAL: RAL7035
Hodnocení odolnosti proti povětrnostním vlivům: IP20
Tloušťka předních dveří: 1 mm
Tloušťka horního a spodního panelu: 1 mm
Tloušťka bočního panelu: 1 mm
Tloušťka montážních lišt: 1.4 mm
Tloušťka rámu: 1.1 mm
Tloušťka ostatních prvků: 1.1 mm
Hloubka: 310 mm
Šířka: 280 mm
Výška: 247 mm