LANBERG RACKOVÁ SKŘÍŇ 10" NÁSTĚNNÁ 4U/300X300 (v rozloženém stavu) S PROSKLENÝMI DVEŘMI ČERNÁ WF11-3304-10B
Výrobca
LANBERG
KódITA317842
Part No.WF11-3304-10B
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 10x
Záruka koncový zákazník: 36 Mesiacov
Záruka firma: 36 Mesiacov
Výrobca:
LANBERG
Kód: ITA317842
Part No.: WF11-3304-10B
LANBERG RACKOVÁ SKŘÍŇ 10" NÁSTĚNNÁ 4U/300X300 (v rozloženém stavu) S PROSKLENÝMI DVEŘMI ČERNÁ Společnost Lanberg s hrdostí představuje novou řadu nástěnných instalačních skříní WF11 , která je určena pro profesionály v oblasti ICT a IT. Nové 10" inst
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
LANBERG RACKOVÁ SKŘÍŇ 10" NÁSTĚNNÁ 4U/300X300 (v rozloženém stavu) S PROSKLENÝMI DVEŘMI ČERNÁ
Společnost Lanberg s hrdostí představuje  novou řadu nástěnných instalačních skříní WF11 , která je určena pro profesionály v oblasti ICT a IT. Nové 10" instalační skříně do racku se vyznačují elegantním designem, který je ideální pro domácí IT sítě, malé a střední podniky a také serverovny a datová centra.
Nástěnné skříně WF11 10" RACK jsou navrženy pro rychlou a snadnou instalaci, a to jak pro laiky, tak pro profesionální montážníky. Přiložená  zadní montážní lišta  je významným usnadněním, které umožňuje značnou flexibilitu a úsporu času při montáži na stěnu.  Boční přístup  pomocí stahovacích bočních dveří,  možnost nastavení předních dveří  jako pravých nebo levých a  možnost odstranění zadní stěny  usnadňují instalaci a úpravy zařízení uvnitř skříně. Správa síťové infrastruktury nebyla nikdy jednodušší.
Serverové skříně řady WF11 jsou vybaveny  otvory pro kabely v horním a spodním panelu  pro snadnou instalaci kabeláže a zařízení.  Přiložený zemnicí kabel  zvyšuje bezpečnost instalace a  prosklené přední dveře  dodávají skříni eleganci a umožňují snadnou kontrolu zařízení uvnitř skříně. Nové  výhodné rozměry 300 x 300 mm  umožňují instalaci mnoha oblíbených domácích i firemních hardwarových konfigurací a skříň se vejde i do malých prostor.
Typ skříně
Montáž na stěnu
Velikost
10"
Výška ICT
4 U
Typ sestavy
Samočinná montáž
Pracovní hloubka
231 mm
Typy předních dveří
Temperované sklo
Typ dveří
Jednolist
Maximální úhel otevření předních dveří
215 °
Maximální statické zatížení
30 kg
Výše slotu pro fanoušky
1
Počet svislých kolejnic
4
Termostat
Ne
LCD panel
Ne
Barva
Černá
Barva RAL
RAL9004
Hodnocení odolnosti proti povětrnostním vlivům
IP20
Tloušťka předních dveří
1.2 mm
Tloušťka zadních dveří
1 mm
Tloušťka horního a spodního panelu
1 mm
Tloušťka bočního panelu
1 mm
Tloušťka montážních lišt
1.5 mm
Tloušťka rámu
1 mm
Ostatní prvky Tloušťka plechu
1.2 mm
Hloubka
300 mm
Šířka
300 mm
Výška
281 mm