LANBERG RACKOVÁ SKŘÍŇ 10" NÁSTĚNNÁ 9U/300X300 (v rozloženém stavu) S PROSKLENÝMI DVEŘMI ČERNÁ WF11-3309-10B
Výrobca
LANBERG
KódITA317844
Part No.WF11-3309-10B
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 11x
LANBERG
Kód: ITA317844
Part No.: WF11-3309-10B
LANBERG RACKOVÁ SKŘÍŇ 10" NÁSTĚNNÁ 9U/300X300 (v rozloženém stavu) S PROSKLENÝMI DVEŘMI ČERNÁ Společnost Lanberg s hrdostí představuje novou řadu nástěnných instalačních skříní WF11 , která je určena pro profesionály v oblasti ICT a IT. Nové 10" inst
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
LANBERG RACKOVÁ SKŘÍŇ 10" NÁSTĚNNÁ 9U/300X300 (v rozloženém stavu) S PROSKLENÝMI DVEŘMI ČERNÁ
Společnost Lanberg s hrdostí představuje  novou řadu nástěnných instalačních skříní WF11 , která je určena pro profesionály v oblasti ICT a IT. Nové 10" instalační skříně do racku se vyznačují elegantním designem, který je ideální pro domácí IT sítě, malé a střední podniky a také serverovny a datová centra.
Nástěnné skříně WF11 10" RACK jsou navrženy pro rychlou a snadnou instalaci, a to jak pro laiky, tak pro profesionální montážníky. Přiložená  zadní montážní lišta  je významným usnadněním, které umožňuje značnou flexibilitu a úsporu času při montáži na stěnu.  Boční přístup  pomocí stahovacích bočních dveří,  možnost nastavení předních dveří  jako pravých nebo levých a  možnost odstranění zadní stěny  usnadňují instalaci a úpravy zařízení uvnitř skříně. Správa síťové infrastruktury nebyla nikdy jednodušší.
Serverové skříně řady WF11 jsou vybaveny  otvory pro kabely v horním a spodním panelu  pro snadnou instalaci kabeláže a zařízení.  Přiložený zemnicí kabel  zvyšuje bezpečnost instalace a  prosklené přední dveře  dodávají skříni eleganci a umožňují snadnou kontrolu zařízení uvnitř skříně. Nové  výhodné rozměry 300 x 300 mm  umožňují instalaci mnoha oblíbených domácích i firemních hardwarových konfigurací a skříň se vejde i do malých prostor.
Typ skříně: Montáž na stěnu
Velikost: 10"
Výška ICT: 9 U
Typ sestavy: Samočinná montáž
Pracovní hloubka: 231 mm
Typy předních dveří: Temperované sklo
Typ dveří: Jednolist
Maximální úhel otevření předních dveří: 215 °
Maximální statické zatížení: 30 kg
Výše slotu pro fanoušky: 1
Počet svislých kolejnic: 4
Termostat: Ne
LCD panel: Ne
Barva: Černá
Barva RAL: RAL9004
Hodnocení odolnosti proti povětrnostním vlivům: IP20
Tloušťka předních dveří: 1.2 mm
Tloušťka zadních dveří: 1 mm
Tloušťka horního a spodního panelu: 1 mm
Tloušťka bočního panelu: 1 mm
Tloušťka montážních lišt: 1.5 mm
Tloušťka rámu: 1 mm
Ostatní prvky Tloušťka plechu: 1.2 mm
Hloubka: 300 mm
Šířka: 300 mm
Výška: 503 mm