LANBERG SERVEROVÉ ŠASI PRO MONTÁŽ DO RACKU ATX 450/08 19"/4U SC01-4504-08B
Výrobca
LANBERG
KódITA317725
Part No.SC01-4504-08B
Dostupnosť po pobočkách
1k dispozícii do 48 hodin
NRE
1k dispozícii do 48 hodin
NR
BA
DPH 23%
Hodnotenie produktu
Hodnotené 20x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
LANBERG
Kód: ITA317725
Part No.: SC01-4504-08B
LANBERG SERVEROVÉ ŠASI PRO MONTÁŽ DO RACKU ATX 450/08 19"/4U 19" serverová skříň Lanberg SC01-4504-08B pro 19" stojany. Specifications: - Podporované velikosti základních desek: ATX, Micro-ATX, Mini-ATX, - Výška: 4U, - Hloubka: 450 mm, - Tloušťk
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
LANBERG SERVEROVÉ ŠASI PRO MONTÁŽ DO RACKU  ATX 450/08 19"/4U
19" serverová skříň Lanberg SC01-4504-08B pro 19" stojany. Specifications:    - Podporované velikosti základních desek: ATX, Micro-ATX, Mini-ATX,  - Výška: 4U,  - Hloubka: 450 mm,  - Tloušťka plechu: 0,8 mm,  - Materiálový design: MATERIÁL: SPCC,  - Počet 3,5" interních pozic: 6,  - Počet 3,5" externích slotů: 1,  - Počet slotů 5,25" externího pole: 3,  - Ventilátory na skříni: 2; 8x8cm,  - Ventilátory na přední straně: 1; 12x12 cm (volitelně),  - Zadní ventilátory: 2; 8x8cm (volitelné),  - Konektory USB 2.0 na předním panelu: 2,  - 3,5mm mini jack konektory na předním panelu: 2,  - Tlačítka: napájení, reset,  - LED: napájení, stav hibernace, HDD,  - Počet slotů pro rozšiřující karty: 7,  - Typ slotů pro rozšiřující karty: standardní zástrčky PCI,  - Dostupná pracovní výška: 155 mm,  - Barva vnějšího panelu: černá,  - Provozní teplota: 0-50C,  - Skladovací vlhkost: 5-95%  - Rozměry (D x S x Š):: 450 x 430 x 177 mm.    Další funkce:    - 14 přítlačných slotů pro rozšiřující karty,  - Vyměnitelný přední prachový filtr (součástí dodávky),  - uzamykatelný přední panel (klíče jsou součástí dodávky).