LANBERG SERVEROVÉ ŠASI PRO MONTÁŽ DO RACKU ATX 450/10 19"/4U SC01-4504-10B
Výrobca
LANBERG
KódITA317724
Part No.SC01-4504-10B
Dostupnosť po pobočkách
1k dispozícii do 48 hodin
NRE
1k dispozícii do 48 hodin
NR
BA
DPH 23%
Hodnotenie produktu
Hodnotené 19x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
LANBERG
Kód: ITA317724
Part No.: SC01-4504-10B
LANBERG SERVEROVÉ ŠASI PRO MONTÁŽ DO RACKU ATX 450/10 19"/4U 19" serverová skříň Lanberg SC01-4504-10B pro 19" stojany. Specifications: - Podporované velikosti základních desek: ATX, Micro-ATX, Mini-ATX, - Výška: 4U, - Hloubka: 450 mm, - Tloušťk
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
LANBERG SERVEROVÉ ŠASI PRO MONTÁŽ DO RACKU  ATX 450/10 19"/4U
19" serverová skříň Lanberg SC01-4504-10B pro 19" stojany. Specifications:    - Podporované velikosti základních desek: ATX, Micro-ATX, Mini-ATX,  - Výška: 4U,  - Hloubka: 450 mm,  - Tloušťka plechu: 1,0 mm,  - Materiálový design: MATERIÁL: SPCC,  - Počet 3,5" interních pozic: 6,  - Počet slotů 3,5" externí pozice: 1,  - Počet 5,25" externích slotů: 2,  - Přední ventilátory: 1; 12x12 cm,  - Zadní ventilátory: 2; 8x8cm,  - Konektory USB 2.0 na předním panelu: 2,  - Tlačítka: napájení, reset, zámek klávesnice (KB-LK),  - LED: napájení, reset, zámek klávesnice (KB-LK),  - Počet slotů pro rozšiřující karty: 7,  - Typ slotů pro rozšiřující karty: standardní konektory PCI,  - Dostupná pracovní výška: 155 mm,  - Barva vnějšího panelu: černá,  - Provozní teplota: 0-50C,  - Skladovací vlhkost: 5-95%  - Rozměry (D x S x Š):: 450 x 430 x 177 mm.    Další funkce:    - 7 přítlačných otvorů pro rozšiřující karty,  - Vyměnitelný přední prachový filtr (součást dodávky),  - uzamykatelný přední panel (klíče jsou součástí dodávky).
Výška ICT
4 U
Formát základní desky
ATX, Micro-ATX, Mini-ATX
Velikost
19"
Počet instalovaných ventilátorů
3
Instalované ventilátory
1x120 mm, 2x80 mm
Počet 3,5" pozic pro disky (SSD/HDD)
7
Počet rozšiřujících slotů
7
Teplota prostředí
0 - 50 °C
Napájecí zdroj je součástí dodávky
Ne
Ochrana
Protiprachové filtry
Panel I/O
Tlačítko Reset, Tlačítko napájení, Tla??tko z?mku kl?vesnice, USB typu A 2.0 x2
Pracovní signál
LED
Materiál
Ocel
Barva
Černá
Vlhkost prostředí
5 - 95 %
Délka
450 mm
Šířka
430 mm
Výška
177 mm