LANBERG SWITCH 16X 100MB POE+/2X 1GB/1X SFP RACK 19" UNMANAGED GIGABIT ETHERNET 250W RSFE-16P-2C-250
Výrobca
LANBERG
KódITA317801
Part No.RSFE-16P-2C-250
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 14x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
LANBERG
Kód: ITA317801
Part No.: RSFE-16P-2C-250
LANBERG SWITCH 16X 100MB POE+/2X 1GB/1X SFP RACK 19" UNMANAGED GIGABIT ETHERNET 250W Přepínač PoE+ je nepostradatelným aktivním zařízením v každé síťové struktuře, které využívá přenos energie prostřednictvím strukturované kabeláže. RSFE-16P-2C-250 je
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
LANBERG SWITCH  16X 100MB POE+/2X 1GB/1X SFP RACK 19" UNMANAGED GIGABIT ETHERNET 250W
Přepínač je vybaven celkem 18 porty, z toho 16 porty PoE+ (Fast Ethernet) a 2 porty Uplink (Combo Gigabit). Promyšlená konstrukce a důraz na kvalitu komponent poskytuje uživateli až 250 W celkového reálného výkonu pro koncová zařízení, což znamená možnost současného připojení:
S ohledem na bezpečnost zařízení i jejich uživatelů vybavila společnost Lanberg přepínač integrovaným ochranným obvodem proti výbojům, který zaručuje ochranu 6 kV pro všechny porty a účinně tak snižuje jejich poškození přepětím.
Společnost Lanberg představila sadu příslušenství pro všestrannou montáž svých spínačů. RSFE-16P-2C-250 se dodává s montážními ušima pro 19" skříně a sadou montážních šroubů (kromě M6). To umožňuje širší použití a větší volnost instalace přepínačů řady RS.
Počet portů Ethernet
18
Počet optických portů
2
Počet portů POE
16
Specifikace portů
16x 100BASE-T 802.3af / 802.3at PoE+, 2x port RJ45 (1 Gb/s) nebo 2x slot SFP (1 Gb/s) - Combo UpLink
Maximální rychlost síťového spojení
1 Gb/s
Typ síťového propojení
Ethernet, Vlákna
Počet portů LAN
18
Specializované stránky
Průmyslové, Rack
Velikost
19"
Typ pláště
Rack
Hodnocení odolnosti proti povětrnostním vlivům
IP20
Podpora PoE
Ano
Standardy PoE
802.3af, 802.3at
Power
250 W
Typ napájení PoE
PoE, PoE+
Celkový rozpočet na PoE
250 W
Maximální výkon na port
30 W
Vyrovnávací paměť
4 Mbit
Bandwith
7.2 Gbps
Tabulka adres MAC
16K
Chlazení
Aktivní - ventilátor
Požadavky na napájení
100 ~ 240 V AC
Spotřeba energie
250 W
Přepěťová ochrana
6 kV
Plug & Play
Ano
Pracovní signál
LED
Kabelové standardy
Funkce
Funkce inteligentního odpojení portu PoE, Režim Extend, VLAN
Materiál
Kov
Software
Ne
Výška ICT
1 U
Délka
208 mm
Šířka
320 mm
Výška
45 mm
Hmotnost
1.9 kg
Teplota prostředí
5 - 55 °C
Vlhkost prostředí
0 - 80 %