LANBERG SWITCH 16X 100MB POE+/2X 1GB/1X SFP UNMANAGED RACK 10" & 19" GIGABIT ETHERNET 150W RSFE-16P-2C-150
Výrobca
LANBERG
KódITA317800
Part No.RSFE-16P-2C-150
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 15x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
LANBERG
Kód: ITA317800
Part No.: RSFE-16P-2C-150
LANBERG SWITCH 16X 100MB POE+/2X 1GB/1X SFP UNMANAGED RACK 10" & 19" GIGABIT ETHERNET 150W Přepínač PoE+ je nepostradatelným aktivním zařízením v každé síťové struktuře, které využívá přenos energie prostřednictvím strukturované kabeláže. RSFE-16P-2C-
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
LANBERG SWITCH  16X 100MB POE+/2X 1GB/1X SFP UNMANAGED RACK 10" & 19" GIGABIT ETHERNET 150W
Přepínač je vybaven celkem 18 porty, z toho 16 porty PoE+ (Fast Ethernet) a 2 porty Uplink (Combo Gigabit). Promyšlená konstrukce a důraz na kvalitu komponent poskytuje uživateli až 150 W celkového reálného výkonu pro koncová zařízení, což znamená možnost současného připojení:
S ohledem na bezpečnost zařízení i jejich uživatelů vybavila společnost Lanberg přepínač integrovaným ochranným obvodem proti výbojům, který zaručuje ochranu 6 kV pro všechny porty a účinně tak snižuje jejich poškození přepětím.
Společnost Lanberg představila sadu příslušenství pro všestrannou montáž svých spínačů. RSFE-16P-2C-150 se dodává s montážními ušima pro 19" skříně a sadou montážních šroubů (kromě M6). To umožňuje širší použití a větší volnost instalace přepínačů řady RS.
Počet portů Ethernet
18
Počet optických portů
2
Počet portů POE
16
Specifikace portů
16x 100BASE-T 802.3af / 802.3at PoE+, 2x port RJ45 (1 Gb/s) nebo 2x slot SFP (1 Gb/s) - Combo UpLink
Maximální rychlost síťového spojení
1 Gb/s
Typ síťového propojení
Ethernet, Vlákna
Management
Nespravované stránky
Počet portů LAN
18
Specializované stránky
Průmyslové, Rack
Velikost
19"
Počet portů
2x 1GB BASE-T, LAN - 100 Mbps X16
Typ pláště
Rack
Hodnocení odolnosti proti povětrnostním vlivům
IP20
Podpora PoE
Ano
Standardy PoE
802.3af, 802.3at
Typ napájení PoE
PoE, PoE+
Celkový rozpočet na PoE
150 W
Maximální výkon na port
30 W
Vyrovnávací paměť
4 Mbit
Bandwith
7.2 Gbps
Power
150 W
Tabulka adres MAC
16K
Chlazení
Aktivní - ventilátor
Požadavky na napájení
100 ~ 240 V AC
Spotřeba energie
150 W
Přepěťová ochrana
6 kV
Plug & Play
Ano
Pracovní signál
LED
Kabelové standardy
Funkce
Funkce inteligentního odpojení portu PoE, Režim Extend, VLAN
Materiál
Kov
Software
Ne
Výška ICT
1 U
Délka
208 mm
Šířka
320 mm
Výška
45 mm
Hmotnost
1.9 kg
Teplota prostředí
5 - 55 °C
Vlhkost prostředí
0 - 80 %