LANBERG SWITCH 24X 100MB POE+/2X COMBO RACK 19" GIGABITOVÝ ETHERNET 360W V2 RSFE-24P-2C-360
Výrobca
LANBERG
KódITA317802
Part No.RSFE-24P-2C-360
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 14x
LANBERG
Kód: ITA317802
Part No.: RSFE-24P-2C-360
LANBERG SWITCH 24X 100MB POE+/2X COMBO RACK 19" GIGABITOVÝ ETHERNET 360W V2 Přepínač PoE+ je nepostradatelným aktivním zařízením v každé síťové struktuře využívající přenos energie prostřednictvím strukturované kabeláže. RSFE-24P-2C-360 je určen pro v
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
LANBERG SWITCH  24X 100MB POE+/2X COMBO RACK 19" GIGABITOVÝ ETHERNET 360W V2
Kromě primární funkce přepínače, kterou je zpracování provozu ethernetových rámců mezi porty, navíc poskytuje každému zařízení napájení pomocí standardů PoE/PoE+ - 802.3af a at. Díky tomu je možné poskytnout zařízením celkový výkon až 360 W. A to vše společně se současným přenosem dat do nich.
Síť lze využít k přenosu dat a údajů.
Přepínač je vybaven celkem 28 porty, z toho 24 porty PoE+ (Fast Ethernet) a 2 porty Uplink (Combo Gigabit). Promyšlený design a pozornost věnovaná kvalitě komponent poskytuje uživateli až 360 W celkového reálného výkonu pro koncová zařízení, což znamená možnost současného připojení:    ?24 zařízení IEEE 802.3af (max. 15 W na port) nebo,  ?24 zařízení (max. 15 W na port). ?12 zařízení IEEE 802.3at (max. 30 W na port),
Funkce.
S ohledem na bezpečnost zařízení i jejich uživatelů vybavila společnost Lanberg přepínač integrovaným ochranným obvodem proti výbojům, který zaručuje ochranu 4 kV pro všechny porty a účinně snižuje jejich poškození v důsledku přepětí.
Společnost Lanberg představila sadu příslušenství pro všestrannou montáž svých spínačů. RSFE-24P-2C-360 se dodává s montážními ušima pro 19" skříně a sadou montážních šroubů (kromě M6). To umožňuje širší použití a větší volnost instalace přepínačů řady RS.
Počet portů Ethernet
26
Počet optických portů
2
Počet portů konzoly
0
Počet portů POE
24
Specifikace portů
24x 100BASE-T 802.3af/802.3at PoE+, 2x port RJ45 (1 Gb/s) nebo 2x slot SFP (1 Gb/s) - Combo UpLink
Maximální rychlost síťového spojení
1 Gb/s
Typ síťového propojení
Ethernet, Vlákna
Management
Nespravované stránky
Specializované stránky
Průmyslové, Rack
Velikost
19"
Typ pláště
Rack
Hodnocení odolnosti proti povětrnostním vlivům
IP20
Čipová sada
Realtek - RTL8326B
Podpora PoE
Ano
Standardy PoE
802.3af, 802.3at
Power
370 W
Typ napájení PoE
PoE, PoE+
Celkový rozpočet na PoE
360 W
Maximální výkon na port
30 W
Vyrovnávací paměť
4 Mbit
Bandwith
8.8 Gbps
Tabulka adres MAC
8K
Chlazení
Ventilační otvory, Ventilátor
Požadavky na napájení
100 ~ 240 V AC
Spotřeba energie
0 W
Přepěťová ochrana
4 kV
Kompatibilní s rámečky Jumbo
9216 (B)
Pakety za sekundu
6.55 pps
IGMP snooping
Ne
Proxy server IGMP
Ne
Plug & Play
Ano
Příkazový řádek
Ochrana smyčky STP
Pracovní signál
LED
Kabelové standardy
IEEE 802.3i 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3z 1000Base-LX/SX
Funkce
Funkce inteligentního odpojení portu PoE, Režim Extend, VLAN
Materiál
Kov
Software
Výška ICT
1 U
Délka
207 mm
Šířka
320 mm
Výška
44 mm
Hmotnost
2.7 kg
Teplota prostředí
5 - 55 °C
Vlhkost prostředí
0 - 80 %