LANBERG SWITCH 4X 100MB POE+/2X 100MB UNMANAGED RACK 10"/19" FAST ETHERNET 60W RSFE-4P-2FE-60
Výrobca
LANBERG
KódITA317794
Part No.RSFE-4P-2FE-60
Dostupnosť po pobočkách
1k dispozícii do 48 hodin
NRE
1k dispozícii do 48 hodin
NR
BA
DPH 23%
Hodnotenie produktu
Hodnotené 17x
LANBERG
Kód: ITA317794
Part No.: RSFE-4P-2FE-60
LANBERG SWITCH 4X 100MB POE+/2X 100MB UNMANAGED RACK 10"/19" FAST ETHERNET 60W Přepínač PoE je nepostradatelným aktivním zařízením v každé síťové struktuře, které využívá přenos energie prostřednictvím strukturované kabeláže. Zařízení je určeno pro vš
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
LANBERG SWITCH  4X 100MB POE+/2X 100MB UNMANAGED RACK 10"/19" FAST ETHERNET 60W
Přepínač je vybaven celkem 6 porty, z toho 4 porty PoE+ a 2 porty Uplink. Promyšlený design a důraz na kvalitu komponent poskytuje uživateli až 60 W celkového reálného výkonu pro koncová zařízení, což znamená možnost současného připojení:
S ohledem na bezpečnost zařízení i jejich uživatelů vybavila společnost Lanberg přepínač integrovaným ochranným obvodem proti výbojům, který zaručuje ochranu až 4 kV pro všechny porty, čímž účinně snižuje jejich poškození v důsledku přepětí.
Většina dostupných malých spínačů na trhu se dodává pro volně stojící nebo 19" standardní montáž. Někteří výrobci zapomínají na uživatele, kteří chtějí jejich výrobky používat v menších domácích nebo SOHO instalacích. A to zejména tam, kde mají přepínače malý počet portů, a tedy i malé rozměry. Lze je tedy namontovat nejen do skříní se zmíněnou velikostí 19", ale i do těch menších, například 10".
Společnost Lanberg jako jedna z mála představila sadu příslušenství pro univerzální montáž svých přepínačů. RSFE-4P-2FE-60 se dodává se samostatnými montážními uchy pro 10" a 19" skříně a také se sadou montážních šroubů. To umožňuje širší použití a větší volnost instalace přepínačů řady  RS
Počet portů
LAN - 100 MB X6
Počet portů Ethernet
6
Počet portů POE
4
Specifikace portů
Maximální rychlost síťového spojení
100 Mb/s
Typ síťového propojení
Ethernet
Management
Nespravované stránky
Specializované stránky
Rack
Velikost
10", 19"
Typ pláště
Rack
Hodnocení odolnosti proti povětrnostním vlivům
IP20
Podpora PoE
Ano
Standardy PoE
802.3af, 802.3at
Typ napájení PoE
PoE, PoE+
Celkový rozpočet na PoE
60 W
Maximální výkon na port
30 W
Vyrovnávací paměť
0.4 Mbit
Bandwith
1.2 Gbps
Tabulka adres MAC
1K
Chlazení
Pasivní, Ventilační otvory
Požadavky na napájení
100 ~ 240 V AC
Spotřeba energie
65 W
Přepěťová ochrana
4 kV
Plug & Play
Ano
Pracovní signál
LED
Kabelové standardy
Funkce
Funkce inteligentního odpojení portu PoE, Režim Extend
Materiál
Kov
Software
Ne
Výška ICT
1 U
Délka
118 mm
Šířka
200 mm
Výška
44.45 mm
Hmotnost
0.73 kg
Teplota prostředí
5 - 55 °C
Vlhkost prostředí
0 - 85 %