LANBERG SWITCH 8X 100MB POE+/2X 1GB UNMANAGED RACK 10"/19" GIGABIT ETHERNET 120W RSFE-8P-2GE-120
Výrobca
LANBERG
KódITA317795
Part No.RSFE-8P-2GE-120
Dostupnosť po pobočkách
1k dispozícii do 48 hodin
NRE
1k dispozícii do 48 hodin
NR
BA
DPH 23%
Hodnotenie produktu
Hodnotené 14x
LANBERG
Kód: ITA317795
Part No.: RSFE-8P-2GE-120
LANBERG SWITCH 8X 100MB POE+/2X 1GB UNMANAGED RACK 10"/19" GIGABIT ETHERNET 120W Přepínač PoE+ je nepostradatelným aktivním zařízením v každé síťové struktuře, které využívá přenos energie prostřednictvím strukturované kabeláže. RSFE-8P-2GE-120 je urč
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
LANBERG SWITCH  8X 100MB POE+/2X 1GB UNMANAGED RACK 10"/19" GIGABIT ETHERNET 120W
Přepínač je vybaven celkem 10 porty, včetně 8 portů PoE+ (Fast Ethernet) a 2 portů Uplink (Gigabit Ethernet). Promyšlená konstrukce a důraz na kvalitu komponent poskytuje uživateli až 120 W celkového reálného výkonu pro koncová zařízení, což znamená možnost současného připojení:
S ohledem na bezpečnost zařízení i jejich uživatelů vybavila společnost Lanberg přepínač integrovaným ochranným obvodem proti výbojům, který zaručuje ochranu 4 kV pro všechny porty a účinně snižuje jejich poškození v důsledku přepětí.
Většina dostupných malých spínačů na trhu se dodává pro volně stojící nebo 19" standardní montáž. Někteří výrobci zapomínají na uživatele, kteří chtějí jejich výrobky používat v menších domácích nebo SOHO instalacích. A to zejména tam, kde mají přepínače malý počet portů, a tedy i malé rozměry. Lze je tedy namontovat nejen do skříní se zmíněnou velikostí 19", ale i do těch menších, například 10".
Společnost Lanberg představila sadu příslušenství pro univerzální montáž svých přepínačů. RSFE-8P-2GE-120 se dodává se samostatnými montážními uchy pro 10" a 19" skříně a také se sadou montážních šroubů (kromě M6). To umožňuje širší použití a větší volnost instalace přepínačů řady  RS .
Počet portů:
LAN - 100 MB × 8
LAN - 1 GB × 2
Počet portů Ethernet: 10
Počet portů PoE: 8
Maximální rychlost síťového spojení: 1 Gb/s
Typ síťového propojení: Ethernet
Management: Nespravované
Specializované stránky: Průmyslové, Rack
Velikost: 10", 19"
Typ pláště: Rack
Hodnocení odolnosti proti povětrnostním vlivům: IP20
Podpora PoE: Ano
Standardy PoE: 802.3af, 802.3at
Typ napájení PoE: PoE, PoE+
Celkový rozpočet na PoE: 120 W
Maximální výkon na port: 30 W
Vyrovnávací paměť: 0.4 Mbit
Bandwidth: 5.6 Gbps
Tabulka adres MAC: 2K
Chlazení: Pasivní, ventilační otvory
Požadavky na napájení: 100 ~ 240 V AC
Spotřeba energie: 126 W
Přepěťová ochrana: 4 kV
Plug & Play: Ano
Pracovní signál: LED
Kabelové standardy:
Gigabitový Ethernet
IEEE 802.3ab 1000Base-T
IEEE 802.3af PoE
IEEE 802.3at PoE+
IEEE 802.3i 10Base-T
IEEE 802.3u 100Base-TX
IEEE 802.3x (řízení toku)
Funkce:
Funkce inteligentního odpojení portu PoE
Režim Extend
Materiál: Kov
Software: Ne
Výška ICT: 1 U
Délka: 118 mm
Šířka: 200 mm
Výška: 44.45 mm
Hmotnost: 0.84 kg
Teplota prostředí: 5 – 55 °C
Vlhkost prostředí: 0 – 85 %