Legrand UPS KEOR SPE RACK/TOWER 3U 2200VA/1980W, 8xIEC C13 + 1xIEC C19 311071
Výrobca
Legrand
KódITA288902
Part No.311071
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 5x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
Legrand
Kód: ITA288902
Part No.: 311071
Charakteristika produktu Linka - Interaktívna Čistý sínusový výstup Účiník: 0,9 19" rack typ 3U Konvertibilná obrazovka Výhody produktu Výhody USB & RS232 port & SNMP & EPO & 2 DRY CONTACT 8 x 10A IEC + 1 x 16A IEC Technical characteristics Input volta...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Charakteristika produktu
Linka - Interaktívna
Čistý sínusový výstup
Účiník: 0,9
19" rack typ 3U
Konvertibilná obrazovka
Výhody produktu
Výhody
USB & RS232 port & SNMP & EPO & 2 DRY CONTACT
8 x 10A IEC + 1 x 16A IEC
Technical characteristics
Input voltage 175 - 288 V
Primary frequency 47-63 Hz
Number of phases primary 1
Output voltage 208-240 V
Secondary frequency 50-60 Hz
Output effective power 1980 W
Output apparent power 2200 VA
USB interface Yes
With communication interface RS-232 No
SNMP Yes
Voltage type AC
Height 132 mm
Width 440 mm
Depth 500 mm
Weight 28.3 kg
Bridging time full load 2 min
Suitable for network-management Yes
USV- technology Line-interactive
Construction type 482.6 mm (19 inch) device
Max. voltage distortion output (linear load) 3 %
Output power factor 0.9
Overall efficiency 85 %
Efficiency in eco-mode 98 %
Potential free switch contact Yes
Auto shut down function Yes
Input connection C20
Number of output connections C13 8
Number of output connections C19 1
Number of output connections with protective contact CEE 7/3 (type F) 0
Number of output connections fixed connection 0
Degree of protection (IP) IP20
Operating / setting temperature 0-40 °C
Storage temperature 0-50 °C