Výrobca
LENOVO
KódITA397476
Part No.ZAFR0018CZ
Dostupnosť po pobočkách
1k dispozícii do 48 hodin
NRE
1k dispozícii do 48 hodin
NR
BA
DPH 23%
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
LENOVO
Kód: ITA397476
Part No.: ZAFR0018CZ
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Název produktu: LENOVO IDEA TAB
Modelová řada: TB336FU
Typ / provedení / určení:  11" multimediální Android tablet s MediaTek Dimensity 6300, 4GB RAM, 128GB UFS 2.2, 2.5K 90Hz IPS displejem, čtyřmi reproduktory a perem + folio pouzdrem v balení..
Bundle: Lenovo® Tab Pen + flipové pouzdro Folio Case v barvě tabletu
Part Number: ZAFR0018CZ
Machine Type: ZAFR
Použité materiály: kovové šasi s plastovými prvky
Barva: Luna Grey = šedá
Odolnost: IP52
Procesor: MediaTek Dimensity 6300 (8-Cores, 2x A76 @2.4 GHz + 6x A55@2.0 GHz)
AI / kategorie: ne
Grafika: Integrovaná na chipsetu = Arm Mali-G57 MC2 GPU
Operační paměť: 4GB LP-DDR4X on-board
Úložiště: 128GB UFS 2.2
Čtečka paměťových karet: ANO, microSD Card Reader (s podporou až 2TB při formátování exFAT)
Displej: IPS, 11’’, 2,5K (2560x1600), antifingerprint, in-cell 10-point multitouch, 90Hz, 500 nitů, 1500:1, 16:10, 75% NTSC, 85% Screen-to-Body Ratio
Ovládací prvky: multitouch (10p), HW tlačítka (zap/vyp + hlasitost), stylus
Fotoaparát-kamera:
    Zadní fotoaparát: 8.0MP, autofocus
    Přední: 5.0MP, fixed focus, funkce Face Unlock
Lokalizační služby: ANO, GPS + GLONASS + Galileo
Senzory & Funkce: Akcelerometr, Ambient light senzor (ALS), Hallův senzor
Audio: 4x stereo reproduktory, optimalizované s Dolby Atmos®, mono mikrofon
Čtečka otisků prstů: ne
Speciální prvky, funkce, vlastnosti: ---
Komunikace: Bluetooth 5.2, WiFi Direct, WiFi Display
Sítě: Wi-Fi® 5, 802.11ac 1x1, nemá WWAN
Porty, sloty, konektory: 1x USB-C® (Hi-Speed USB / USB 2.0) s funkcí napájení, 1x audio combo-jack 3,5mm, 1x Card Reader slot
Operační systém: Android™ 15 nebo novější
Baterie: integrovaná, Li-ion, 7040mAh, nabíjecí
Výdrž na baterii: až 12 hodin YouTube streamování; až 14 hodin v prohlížeči Chrome
Napájení: tablet je dodáván bez adaptéru, doporučené minimum: 10V/2A (20W) AC adapter, 100-240V, 50-60Hz
Hmotnost (tablet): 480 g (+10g stylus)
Rozměry (tablet): 254.59 x 166.15 x 6.99 mm
Záruka: 2 roky kurýrem
OBRÁZEK MÁ POUZE INFORMATIVNÍ CHARAKTER A NEMUSÍ NUTNĚ ZOBRAZOVAT AVIZOVANOU KONFIGURACI
Krátký skript pro obchod:
  * 11" Idea Tab s 2.5K 90Hz IPS displejem, čtyřmi reproduktory Dolby Atmos a perem v balení – ideální tablet pro zábavu, psaní poznámek a rodinné použití.
Hlavní prodejní argumenty:
  * Displej a multimédia: 11" 2.5K (2560×1600) IPS, 500 nitů, 72% NTSC, 90Hz, anti-fingerprint, dotyk (10-bod multi-touch), 85% screen-to-body – jasný a plynulý panel pro video, hry i čtení.
  * Výkon: MediaTek Dimensity 6300 (8 jader, 2× A76 2,4 GHz + 6× A55 2,0 GHz) + GPU Mali-G57 MC2 – dostatečný výkon pro běžné aplikace, hry střední náročnosti a multitasking.
  * Konstrukce: kovové tělo, Luna Grey, 254,59 × 166,15 × 6,99 mm, cca 480 g – tenký, lehký a působící prémiově.
  * OS a konektivita: Android 15 nebo novější, Wi-Fi 5 (ac) 1×1, BT 5.2, GPS/GLONASS/Galileo, jack 3,5mm – dobrý základ pro domácí i cestovní použití.
Cílové segmenty a use-cases:
  * Rodiny a děti
  * Studenti a lehká produktivita
      - Poznámky, PDF, web, e-learning; 2.5K 11", pero + folio, nízká hmotnost, Wi-Fi 5.
  * Multimediální a cestovní tablet
      - Filmy, hudba, offline obsah na cesty; 7040 mAh baterie, 4 repro, 128GB + microSD až 2TB.
Konkurence (klíčový rozdíl vůči ZAFR0018CZ)
  * Levnější 10,1" HD/Full HD tablet   (nižší rozlišení, často 60Hz a 2 repro; Idea Tab má 2.5K, 90Hz a 4 repro).
  * Idea Tab se 6/8GB RAM   (více RAM pro multitasking, ale typicky vyšší cena a často bez pera).
  * iPad 10,9"/Android prémiovky   (silnější výkon/ekosystém, ale vyšší cena a pero/pouzdro obvykle zvlášť).
Pozicování:
  * Mainstreamový 11" Idea Tab 2.5K 90Hz s perem a pouzdrem: dobře vyvážený multimediální a studijní tablet se slušným výkonem, kvalitním displejem, čtyřmi reproduktory a kovovým tělem, vhodný jako „rodinný tablet“ i pro školáky a studenty.