MEANWELL - ENP-360-48 - AC/DC uzavřený napájecí zdroj 48V, 360W
Výrobca
OEM
KódITA306882
Part No.ENP-360-48
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 12x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
OEM
Kód: ITA306882
Part No.: ENP-360-48
ENP-360-48 Řada ENP-360 je 360W stolní napájecí zdroj, který dokonale funguje pro aplikace související s komunikací. Při dodržení standardní šířky 7" v poli pozemních mobilních rádií poskytuje nejčastěji používané napětí v komunikačním poli. Díky robus...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
ENP-360-48
Řada ENP-360 je 360W stolní napájecí zdroj, který dokonale funguje pro aplikace související s komunikací. Při dodržení standardní šířky 7" v poli pozemních mobilních rádií poskytuje nejčastěji používané napětí v komunikačním poli. Díky robustní mechanické konstrukci spolu s vysoce účinnými obvody funguje v rozsahu okolních teplot -30°C~ +70°C při volné konvekci vzduchu.