MEANWELL GSM40A12-P1J
MEANWELL GSM40A12-P1J
MEANWELL GSM40A12-P1J
Výrobca
OEM
KódITK694259
Part No.GSM40A12-P1J
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 17x
Záruka koncový zákazník: 36 Mesiacov
Záruka firma: 36 Mesiacov
Výrobca:
OEM
Kód: ITK694259
Part No.: GSM40A12-P1J
GSM40A12-P1J Mean Well MEDIC stolní adapter 40W 12V. Technické parametry *Výkon: 40W *Výstupní napětí: 12V *Výstupní proud: 3,34A *Účinnost: 88% *Provozní teplota: -30 ~ +60°C *MTBF: 740K hod. *Rozměry: 125 x 50 x 31,5 mm *Hmotnost: 290 g *Typy ochrany...
MEANWELL GSM40A12-P1J
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
GSM40A12-P1J Mean Well MEDIC stolní adapter 40W 12V. Technické parametry *Výkon: 40W *Výstupní napětí: 12V *Výstupní proud: 3,34A *Účinnost: 88% *Provozní teplota: -30 ~ +60°C *MTBF: 740K hod. *Rozměry: 125 x 50 x 31,5 mm *Hmotnost: 290 g *Typy ochrany: protizkratová, proti přetížení, přepěťová