MEANWELL GST25A12-P1J stolní nap.zdroj 12V 25W
Výrobca
OEM
KódITK543748
Part No.GST25A12-P1J
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 21x
Záruka koncový zákazník: 36 Mesiacov
Záruka firma: 36 Mesiacov
Výrobca:
OEM
Kód: ITK543748
Part No.: GST25A12-P1J
Stolní adaptér vhodný pro spotřební elektroniku, telekomunikační zařízení a průmyslová zařízení. Technické specifikace: Typ napájecí zdroje spínaný Výstupní napětí 12V DC Max. výstupní proud 2.08A Druh vývodu 5,5/2,1 Výkon 25W Druh krytu stolní Napájec...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Stolní adaptér vhodný pro spotřební elektroniku, telekomunikační zařízení a průmyslová zařízení. Technické specifikace: Typ napájecí zdroje spínaný Výstupní napětí 12V DC Max. výstupní proud 2.08A Druh vývodu 5,5/2,1 Výkon 25W Druh krytu stolní Napájecí napětí 85...264V AC Druh napájecího zdroje napěťový zdroj Vnější rozměry 93 x 54 x 36mm Pracovní teplota -30...70°C Ochrana před přetížením, proti přepětí Shoda s normou Energy efficiency Level VI Délka výstupní šňůry 1m Provedení konektoru přímý Obsah soupravy bez síťového kabelu Druh vstupního kontaktu IEC C14 Účinnost 86.5% Polarizace plus uprostřed Hmotnost brutto: 0.22 kg