MEANWELL GST90A48-P1M,stolní nap. zdroj 48V, 90W
Výrobca
OEM
KódITA094375
Part No.GST90A48-P1M
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 9x
Záruka koncový zákazník: 36 Mesiacov
Záruka firma: 36 Mesiacov
Výrobca:
OEM
Kód: ITA094375
Part No.: GST90A48-P1M
Profesionální spínaný napájecí zdroj Mean Well s výstupním napětím 48V a výkonem 90W pro aktivní prvky s odpovídajícím napájecím rozsahem. Technické parametry: Typ zdroje: spínaný Výstupní napětí: 48V DC Max. výstupní proud: 1.87A Druh vývodu: 5,5/2,5 ...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Profesionální spínaný napájecí zdroj Mean Well s výstupním napětím 48V a výkonem 90W pro aktivní prvky s odpovídajícím napájecím rozsahem. Technické parametry: Typ zdroje: spínaný Výstupní napětí: 48V DC Max. výstupní proud: 1.87A Druh vývodu: 5,5/2,5 Výkon: 90W Druh krytu: stolní Napájecí napětí: 90...264V AC, 127...370V DC Druh napájecího zdroje: napěťový zdroj Vnější rozměry: 145 x 60 x 32mm Pracovní teplota: -30...70°C Ochrana: před přetížením, proti přepětí, protizkratové, proti přehřátí Shoda s normou: Energy efficiency Level VI Délka výstupní šňůry: 1.2m Provedení konektoru: přímý Obsah dodávky: pouze vlastní zdroj bez síťového kabelu (silové šňůry) Druh vstupního kontaktu: IEC C14 Účinnost: 91% Polarizace: plus uprostřed Stránky o produktu: https://www.meanwell-web.com/en-gb/ac-dc-industrial-desktop-adaptor-with-pfc-input-3-gst90