MEANWELL - HDR-150-24 - Průmyslový napájecí spínaný zdroj 24V 150W na DIN
Výrobca
OEM
KódITA306883
Part No.HDR-150-24
Dostupnosť po pobočkách
1k dispozícii do 48 hodin
NRE
1k dispozícii do 48 hodin
NR
BA
DPH 23%
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
OEM
Kód: ITA306883
Part No.: HDR-150-24
MEANWELL - HDR-150-24 - Průmyslový napájecí spínaný zdroj 24V 150W na DIN Specifikace Typ napájecí zdroje: spínaný Výkon: 150W Výstupní napětí: 24V DC Rozsah výstupních napětí: 21.6...29V DC Výstupní proud: 6.25A Elektrické připojení: svorkovnice Montá...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Specifikace
Typ napájecí zdroje: spínaný Výkon: 150W Výstupní napětí: 24V DC Rozsah výstupních napětí: 21.6...29V DC Výstupní proud: 6.25A Elektrické připojení: svorkovnice Montáž: DIN Vnější rozměry: 105x90x54.5mm Hmotnost: 310g Počet výstupů: 1 Pracovní teplota: -30...70°C Ochrana: před přetížením OPP, proti přepětí OVP, protizkratové SCP Účinnost: 90.5% Vlastnosti zdrojů/měničů: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení Řada výrobce: HDR-150 Příkon naprázdno: <0.3W Napájecí napětí: 85...264V AC, 120...370V DC Hmotnost brutto: 347.6 g
Nové modelové řady NDR-/EDR-/SDR-/HDR-WDR- nahrazují předchozí modelovou řadu DR- Modelová řada HDR: *Ekonomické slim provedení DIN zdrojových modelových řad *Výška 90mm šířka 1SU (HDR-15), 2SU (HDR-30), 3SU (HDR-60) - pro DIN lištu TS-35/7,5 nebo 15 *Účinnost až 91%, Class II isolation level, konformita EN61000-3-2 Class A, konformita IEC60950-1, UL60950-1, UL508, EN61558-2-16